میزان آب قابل برداشت از مخازن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

میزان آب قابل برداشت از مخازن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی معمولا توان تولید 50 گالن آب تصفیه شده در روز را دارند. البته برخی از دستگاه های تصفیه آب  نیز مجهز به فیلتر ممبران با ظرفیت 75 گالن هستند و آب تولید شده از دستگاه می تواند تا 75 گالن در روز برسد.

این که در روز بتوانید چه میزان آب را در لحظه مورد نظر در اختیار داشته باشید بستگی به حجم مخزن ذخیره دارد. مخازن مورد استفاده در دستگاه های تصفیه از نظر حجم، جنس، جنس بدنه داخلی و ویژگی هایی از قبیل کیفیت باهم تفاوت دارند.

مخازن ذخیره در دستگاه های تصفیه آب خانگی معمولا حجمی از 2 گالن، 2.5 گالن، 3.2 گالن، 4 گالن و یا بیشتر در جهت ذخیره آب تصفیه شده دارند.

نکته مهم این است که تمامی حجم مخزن جهت ذخیره نمودن آب استفاده نمی شود. تنها 60% از مخازن ذخیره جهت ذخیره آب استفاده می شوند و بخشی دیگر برای ذخیره نمودن هوای فشرده مورد استفاده قرار می گیرد.

میزان ذخیره آب تصفیه شده در مخزن با فشار درون مخزن رابطه عکس دارد. یعنی هر چه فشار باد مخزن بیشتر باشد آب کمتری در مخزن ذخیره می شود.

مخازنی که در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر (soft water) مورد استفاده قرار می گیرند حجم 3.2 گالنی و 4 گالنی دارند.

مخازن ذخیره 3.2 گالنی توان اسمی ذخیره نمودن 11.8 لیتر آب را دارند اما با محاسبه حجم هوای درون مخزن این مخازن تنها 7 لیتر آب را می توانند در لحظه در دسترس مصرف کننده قرار دهند. زمان پر شدن این مخازن با فیلتر ممبران 50 گالنی تقریبا 70 دقیقه طول می کشد.

مخازن ذخیره 4 گالنی با ظرفیت اسمی 15 لیتر، تقریبا 9 لیتر آب را می تواند درون خود ذخیره کند. زمان لازم برای پر شدن مخزن 4 گالنی حدودا 90 دقیقه طول می کشد.

میزان آب قابل برداشت از مخازن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

میزان آب قابل برداشت از مخازن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط