نحوه باز و بسته کردن اتصالات فیتینگی تصفیه آب سافت واتر

نحوه باز و بسته کردن اتصالات فیتینگی تصفیه آب سافت واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر (soft water) انواع مختلفی از اتصالات استفاده می شود. اتصالات مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی کارکردی مشابه دارند و تنها تفاوت آن ها بین اندازه شیلنگ و رزوه مورد استفاده است.

اتصالاتی که در دستگاه استفاده می شود ممکن است پس از مدتی طولانی فرسوده شوند و نیاز به تعویض داشته باشند. در ادامه به نحوه باز و بسته کردن اتصالات می پردازیم.

  • اتصال مربوطه را چک کنید و اگر دارای خار فیتینگی بود آن را بیرون بکشید. خار فیتینگی قطعه ای است که معمولا به رنگ آبی می باشد و پشت ضامن اتصال قرار می گیرد.
  • اگر اتصال از نوع فیتینگی بود ضامن نگه دارنده را به سمت داخل فشار دهید و سپس شیلنگ را به سمت بیرون بکشید. دقت داشته باشید که در این مرحله ضامن از جای خود تکان نخورد.
  • سپس خار فیتینگی را در محل قبلی خود نصب کنید.
  • حال اگر می خواهید شیلنگ تصفیه را به اتصال مورد نظر وصل کنید در ابتدا قست سر شیلنگ را از نظر سلامت بررسی کنید. هر گونه زدگی و یا خط و خشی بر روی شیلنگ وجود داشت آن را ببرید.
  • سپس شیلنگ را به داخل اتصال فیتینگی فشار دهید. حدودا 8 میلیمتر از شیلنگ وارد اتصال می شود.
  • بار دیگر شیلنگ را با فشار بیشتری به داخل فشار دهید. حدودا 8-9 میلی متر دیگر به داخل اتصال وارد می شود.
  • شیلنگ را به سمت خودتان بکشید و اطمینان حاصل کنید که شیلنگ خارج نمی شود.
  • همزمان که شیلنگ را به بیرون می کشید خار فیتینگی را نیز پشت ضامن اتصال قرار دهید.
نحوه باز و بسته کردن اتصالات فیتینگی تصفیه آب سافت واتر

نحوه باز و بسته کردن اتصالات فیتینگی تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط