نحوه باز کردن هوزینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

نحوه باز کردن هوزینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

هوزینگ یا محفظه قطعه ای از دستگاه تصفیه آب است که فیلترهای پیش تصفیه و فیلتر ممبران درون آن قرار می گیرند. در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر (soft water) از هوزینگ جهت قرار دادن فیلترها استفاده شده است. هوزینگ های مورد استفاده در دستگاه های این کمپانی همگی با کیفیت هستند و با مواد اولیه دارای گرید غذایی ساخته شده اند.

تعویض فیلترهای سیستم تنها با باز نمودن هوزینگ ها ممکن می باشد. از این رو نحوه باز کردن صحیح هوزینگ مهم است. در نگاه اول ممکن است باز کردن هوزینگ بسیار آسان به نظر بیاید اما در حالت کلی این کار قاعده و قانون خود را دارد و با بهره گیری از روش های صحیح می توانید با کمترین آسیب هوزینگ را باز نموده و فیلتر درون آن را تعویض نمایید.

  • برای باز کردن هوزینگ از آچار هوزینگ مناسب استفاده کنید. با اینکه اکثر هوزینگ ها طبق استاندارد ساخته شده اند اما ممکن است ساختار هوزینگ برندهای مختلف با هم کمی تفاوت داشته باشد. به همین دلیل استفاده از آچار با کیفیت و مناسب می تواند کار را برای باز کردن هوزینگ آسان نماید.
  • اگر دستگاه تصفیه آب مجهز به براکت نمی باشد هنگام باز کردن هوزینگ، دستگاه تصفیه آب را کمی بلند کنید تا به هوزینگ فشار وارد نشود.
  • هنگام قرار دادن آچار در محفظه آن را از قسمت پایینی هوزینگ وارد نمایید و سپس تا انتهای هوزینگ آن را بالا ببرید.
  • آچار را با وارد کردن فشار یکنواخت بچرخانید و دقت کنید که فشار وارد شده به آچار باید عمود بر هوزینگ باشد.
  • اگر با وارد کردن فشار و حتی فشارهای بالاتر هوزینگ باز نشد، نشان از رسوب گرفتگی هوزینگ می دهد. در این شرایط با ضربه های آرام و یکنواخت به هوزینگ آن را باز نمایید.
نحوه باز کردن هوزینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

نحوه باز کردن هوزینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط