نحوه تعویض اتصالات شکسته در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

نحوه تعویض اتصالات شکسته در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

اتصالات از مهم ترین تجهیزات برای ایجاد ارتباط بین قطعات و فیلترهای مختلف دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر است.

اتصالات قطعاتی معمولا از جنس پلاستیک هستند و مانند سایر تجهیزات دستگاه پس از گذر مدتی خراب می شوند و کارایی اولیه خود را از دست می دهند. بنابراین برای جلوگیری از ایجاد نشتی در دستگاه باید با نوع مناسب و با کیفیت تعویض شوند.

برای تعویض اتصالات شکسته در اولین مرحله باید اتصالی مشابه با اتصال خراب را تهیه کنید. معمولا اتصالات قدیمی تر از نوع مهره ای بوده اند اما امروزه استفاده از اتصالات فیتینگی رایج تر شده است. بنابراین انتخاب یک اتصال با کیفیت با عایق بندی قابل اطمینان مهم است.

  • برای تعویض اتصالات ابتدا شیر ورودی آب را ببندید و شیر مخزن را نیز با چرخش برخلاف عقربه های ساعت در حالت بسته قرار دهید.

  • دستگاه تصفیه آب را از برق بکشید و شیر برداشت را چند ثانیه باز بگذارید تا از فشار دستگاه کم شود.

  • شیلنگ تصفیه آب را از اتصال خراب خارج کنید. ممکن است چند شیلنگ به اتصال وصل شده باشد، باید همه شیلنگ ها را خارج کنید.

  • اتصال مورد نظر را بر خلاف عقربه ساعت بچرخانید تا باز شود و سپس محلی که اتصال به آن نصب شده است را از نظر سلامت بررسی کنید و با استفاده از دستمال محل را تمیز کنید.

  • اتصال جدید را با استفاده از اورینگ یا نوار تفلون به خوبی عایق بندی کنید و آن را در محل نصب قرار دهید و با چرخش آن را سفت کنید.

  • دقت داشته باشید چرخش اتصال باید در حدی باشد که سبب خروج و نشتی آب نشود و همچنین خروجی اتصال در محلی قرار داشته باشد که نصب شیلنگ به آن زاویه مناسبی داشته باشد.

  • شیلنگ را به اتصال متصل کنید و با استفاده از خار فیتینگی اتصال را محکم کنید.

  • شیر ورودی و شیر مخزن را باز کنید و دستگاه را نیز به برق متصل نمایید.

نحوه تعویض اتصالات شکسته در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

نحوه تعویض اتصالات شکسته در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط