نحوه تعویض فلو فاضلاب تصفیه آب خانگی سافت واتر

نحوه تعویض فلو فاضلاب تصفیه آب خانگی سافت واتر

فلو فاضلاب (محدود کننده جریان فاضلاب) به عنوان قطعه اصلی در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس سافت واتر شناخته می شوند و عملکرد آن منجر به افزایش طول عمر فیلتر ممبران خواهد شد.

سلامت محدود کننده فاضلاب در روند تصفیه آب در دستگاه بسیار مهم است پس توصیه می شود با تعویض فیلتر ممبران این قطعه نیز تعویض گردد تا صدمه ای به فیلتر ممبران وارد نشود.

با تعویض فلو فاضلاب این اطمینان ایجاد می شود که خروجی فاضلاب ممبران به شکل عادی برقرار می شود و مشکلاتی از قبیل بازگشت پساب ناشی از گرفتگی محدود کننده جریان به فیلتر ممبران اتفاق نخواهد افتاد.

برای تعویض فلو فاضلاب به قطعاتی چون یک محدود کننده فاضلاب متناسب با دستگاه، اتصالات مورد نیاز برای نصب و یک شیء برنده نیاز دارید.

  • دقت داشته باشید برای تعویض این قطعه انتخاب محدود کننده فاضلاب با ظرفیت مناسب بسیار مهم است.

  • در اولین مرحله دستگاه تصفیه آب را از برق خارج نمایید.

  • شیر ورودی اصلی آب به دستگاه را ببندید.

  • فلو فاضلاب دستگاه را پیدا کنید. این قطعه کوچک استوانه ای شکل معمولا در انتهای هوزینگ ممبران و با دنبال کردن شیلنگ پساب خروجی از هوزینگ ممبران پیدا می شود.

  • شیلنگ ورودی و خروجی محدود کننده فاضلاب را از آن جدا نمایید. اگر نوع اتصال فیتینگی است با فشار دادن ضامن شیلنگ را خارج کرده و اگر نوع اتصال مهره ای است مهره را باز کنید تا شیلنگ خارج شود.

  • محدود کننده فاضلاب جدید را در محل خود نصب نمایید و دقت داشته باشید که در هنگام نصب فلش جریان آب به سمت خروجی فاضلاب قرار گرفته باشد.

  • اگر محدود کننده جریان به اتصال سر خود مجهز نیست می توانید با استفاده از اتصالات مناسب شیلنگ را به آن وصل کنید.

  • از قرارگیری صحیح شیلنگ به درون لوله فاضلاب مطمئن شوید.

  • و در آخرین مرحله شیر ورودی آب را باز کنید و دستگاه را به برق متصل نمایید.

نحوه تعویض فلو فاضلاب تصفیه آب خانگی سافت واتر

نحوه تعویض فلو فاضلاب تصفیه آب خانگی سافت وات

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط