نحوه تعویض کلگی پمپ در دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFTWATER

نحوه تعویض کلگی پمپ در دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFTWATER

سیستم های تصفیه آب خانگی سافت واتر (soft water) از بهترین و کارآمدترین سیستم های تصفیه آب خانگی می باشند. تمامی تجهیزات به کار برده شده در این سیستم علاوه بر کیفیت از رانمان بالایی نیز برخوردار هستند.

اغلب سیستم های تصفیه آب خانگی سافت واتر با روش اسمز معکوس کار می کنند. در سیستم تصفیه آب به روش اسمز معکوس، پمپ یکی از مهم ترین قطعات به شمار می رود زیرا در جهت تولید فشار لازم برای فیلتر ممبران استفاده می شود.

پمپ های تصفیه آب خانگی از دو بخش کلگی و الکتروموتور ساخته شده اند. کلگی یکی از اجزاء مهم در پمپ می باشد و در جهت ایجاد فشار بسیار نقش مهمی دارد.

گاهی ممکن است کلگی پمپ خراب شده باشد و نیاز به تعویض آن باشد. از نشانه های خرابی کلگی پمپ نشتی آب از کلگی، صدای بالای ایجاد شده از پمپ و غیره می باشد. در صورت مشاهده این موارد بهتر است اقدام به تعویض کلگی پمپ نمایید .البته دقت داشته باشید اگر صدای تولیدی پمپ بالا رفته و با سفت کردن پیچ های کلگی مشکل آن رفع نشده آن گاه باید کلگی پمپ را تعویض نمایید.

نحوه تعویض کلگی پمپ :

  • جهت تعویض کلگی پمپ در اولین مرحله اتصالات برق پمپ را قطع می نماییم.
  • در مرحله بعدی پمپ دستگاه را از روی براکت جدا می کنیم.
  • سپس پیچ های روی کلگی را باز کرده و کلگی پمپ را از بدنه پمپ جدا می کنیم. دقت داشته باشید که در این مرحله تنها پیچ های قسمت کلگی را باز نمایید.
  • پس از خارج کردن کلگی قدیمی، کلگی جدید را به درستی بر سر پمپ قرار می دهیم و با استفاده از پیچ ها کلگی را در جای خود سفت می کنیم.
  • در آخرین مرحله پمپ را بر جای قبلی خود نصب نموده و برق دستگاه را نیز وصل می کنیم.

نحوه تعویض کلگی پمپ در دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFTWATER

نحوه تعویض کلگی پمپ در دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFTWATER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط