نحوه چک کردن سوئیچ فشار پایین تصفیه آب خانگی سافت واتر

نحوه چک کردن سوئیچ فشار پایین تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر برای تکمیل کردن فرآیند تولید و تصفیه آب ورودی از قطعات و تجهیزات کارآمدی استفاده می کند.

برای مثال جریان آب ورودی به سیستم در شرایطی باید قطع و وصل گردد، پمپ دستگاه هر از گاهی باید خاموش و روشن شود، به همین دلیل تجهیزات مختلف با کارایی های متفاوت شرایط بهینه را برای سیستم فراهم می کنند.

سوئیچ قطع کن فشار پایین (low pressure) یکی از این قطعات است. سوئیچ فشار پایین که با عنوان سوییچ لوپرشر نیز شناخته می شود به عنوان محافظی برای پمپ و سیستم تصفیه به کار برده می شود.

این سنسور وظیفه دارد هنگامی که فشار آب سیستم بسیار پایین است ، دستور قطع جریان برق پمپ را بدهد تا فرآیند تصفیه متوقف گردد. این قطعه به عنوان محافظ برای پمپ شناخته می شود.

خرابی این قطعه بنا به دلایل مختلف می تواند دستگاه تصفیه را با مشکلات متعددی رو به رو کند. از این رو بهتر است تست شود و از نظر سلامت و کارایی مورد ارزیابی قرار بگیرد.

  • برای این کار اولین مرحله تشخیص سوئیچ فشار پایین تصفیه آب است. به سوئیچ فشار پایین تنها یک لوله آب وارد شده و دارای دو سیم برق نیز است.

  • هر دو سیم برق ورودی به سنسور فشار پایین را خارج کنید.

  • در حالتی که دستگاه به برق متصل است و شیر آب ورودی نیز به دستگاه در حالت باز قرار دارد، شیر برداشت روی سینک را باز کنید تا آب از آن خارج شود و فشار سیستم کاهش یابد.

  • قسمت لخت سیم های برق جدا شده از سنسور را به یکدیگر نزدیک کنید.

  • اگر در این مرحله دستگاه تصفیه آب روشن شد سنسور لوپرشر خراب است. اما اگر دستگاه تصفیه روشن نشود مشکل از خرابی سنسور لوپرشر نیست.

 نحوه چک کردن سوئیچ فشار پایین تصفیه آب خانگی سافت واتر


نحوه چک کردن سوئیچ فشار پایین تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط