نحوه ی تعویض مغزی شیر برداشت اهرمی تصفیه آب خانگی سافت واتر

نحوه ی تعویض مغزی شیر برداشت اهرمی تصفیه آب خانگی سافت واتر

یکی از نشانه های خرابی مغزی شیر برداشت چکه کردن آب از شیر برداشت است. معمولا شیرهای برداشتی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرند قابلیت تعویض مغزی را دارند. در صورت خرابی، تعویض مغزی برای سلامت کامل شیر کفایت می کند. شیرهای برداشت در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر در دو نوع اهرمی و ستاره ای ارائه می شوند.

در صورتی که شیر برداشت مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب شما از نوع اهرمی است و با مشکل چکه کردن مواجه شده می توانید با انجام مراحل زیر اقدام به تعویض مغزی شیر نمایید. برای این کار بهتر است از قبل مغزی متناسب با شیر، پیچ گوشتی، آچار فرانسه و سمباده ای نرم را آماده نمایید.

  • دستگاه تصفیه آب را از برق خارج کنید و شیر مخزن را نیز ببندید.

  • شیر برداشت روی سینک را باز کنید تا فشار آب پشت شیر تخلیه شود.

  • در این مرحله باید فلکه شیر اهرمی را باز نمایید. قسمت جلویی فلکه معمولا دارای درپوشی است که ممکن است با رنگی متفاوت نشان داده شود. با استفاده از شی تیز درپوش را بردارید.

  • پشت دریچه پیچی وجود دارد که باید آن را با پیچ گوشتی باز نمایید.

  • مغزی خراب شیر را با استفاده از آچار بر خلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا باز شود. در صورتی که مغزی به همراه فلکه اهرمی ارائه شده است باید فلکه مناسب را نیز تهیه کنید.

  • با استفاده از سمباده نرم و یا ابزاری مانند تیغ، رسوبات ایجاد شده اطراف شیر برداشت را کاملا از بین ببرید و پاک کنید.

  • مغزی جدید را بر روی شیر برداشت نصب کنید.

  • برای بستن فلکه اهرمی بر روی شیر، قاب فلکه را بر روی شیر قرا داده و دقت داشته باشید که فلکه باید به گونه ای قرار بگیرد که اهرم آن در بالا قرار گرفته باشد و در حالت بسته باشد.

  • پیچ کوچک جلوی فلکه را ببندید و درپوش فلکه را بر جای خود قرار دهید.

  • در آخرین مرحله دستگاه را به برق متصل کنید و شیر مخزن را در حالت باز قرا دهید.

نحوه ی تعویض مغزی شیر برداشت اهرمی تصفیه آب خانگی سافت واتر

نحوه ی تعویض مغزی شیر برداشت اهرمی تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط