نصب و راه اندازی سختی گیر رزینی سافت واتر

نصب و راه اندازی سختی گیر رزینی سافت واتر

 سختی گیر رزینی بعد از طراحی و ساخت باید در محل مناسب و استانداردی برای نصب قرار گیرد و توسط یک متخصص فنی لوله کشی آن انجام شود.

به قطعات فولادی که روی سختی گیر رزینی سافت واتر قرار دارند فلنج می گویند با باز کردن فلنج پایین سیلیس های درشت تر را به داخل دستگاه سختی گیر بر روی صفحه نازل ها می ریزند و سطح آن را صاف می کنند و فلنج پایین را می بندند.

سپس فلنج بالایی را باز کرده و سیلیس های ریزتر را به داخل سختی گیر بر روی سیلیس های درشت تر می ریزند.

در مرحله بعد رزین ها را به طور کامل بر روی سیلیس های داخل سختی گیر ریخته و فلنج بالا را محکم بسته و آب بندی نمایید.

حال برای شستشوی سیلیس ها اهرم شیر چند حالته را روی وضعیت RUN  قرارداده و شیر خروجی را ببندید شیر تخلیه  و شیر ورودی را ۵ دقیقه باز نمایید.

بعد از آن شیر تخلیه را ببندید و شیر چند حالته را به مدت ۱۰ دقیقه در وضعیت WASH قرار دهید تا رزین های دستگاه نیز شسته شوند.

اکنون شیر چند حالته سختی گیر رزینی سافت واتر را در وضعیت شماره RUN قرار دهید و سختی گیر را هواگیری نمایید. با باز کردن شیر خروجی ، سختی گیر آماده بهره برداری می شود.

برای احیا نمودن رزین و بک واش سختی گیر رزینی از پنج مرحله استفاده می نماییم. مرحله اول شستشوی معکوس (بک واش) ، مرحله دوم شستشو با آب نمک (احیا رزین) ،  مرحله سوم شستشوی رزین با آب خام،  مرحله چهارم بهره برداری از سختی گیر رزینی

اگر سختی آب که از دستگاه خارج می شود بیشتر از مقدار تعیین شده باشد باید اقدام به احیاء رزین نمایید.

در احیاء رزین باید از نمک هایی با خلوص بالا استفاده کرد چون نمک های معمولی و یا سنگ نمک به دلیل داشتن ناخالصی های آن عمر رزین را کاهش داده و از احیا شدن کامل رزین جلوگیری می نماید.

نصب و راه اندازی سختی گیر رزینی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط