نمایندگی فروش فیلتر آنتی باکتریال دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

نمایندگی فروش فیلتر آنتی باکتریال دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

زمانی که در دستگاه های تصفیه آب، آب لوله کشی با وجود فیلترهای دستگاه، تصفیه می شوند کلر موجود در آب که خاصیت ضدعفونی کننده آب را دارد از بین می رود لذا در زمان از بین رفتن خاصیت ضد عفونی، آب مستعد آلودگی و انواع باکتری ها می شود.

البته وجود فیلترهای آنتی باکتریال این نگرانی را از بین برده اند و آب تصفیه عاری از هرگونه باکتری های خطرناکی نظیر اشرشیاکلی و استافیلوکوکوس، اورئوس می شود. در واقع با وجود این فیلتر دیگر نیازی به فیلتر یو وی نمی باشد.

در اصل فیلتر یو وی فیلتری است که با تاباندن نور فرابنفش به آب حاوی باکتری ها را ازبین می برد و چون این فیلتر قیمت بالایی دارد مقرون به صرفه نمی باشد در عوض فیلترهای آنتی باکتریال با قیمت های مناسب تری در بازار ارائه می شوند و طرفداران بسیاری دارد.

مزایای استفاده از فیلترهای آنتی باکتریال سافت واتر

مهم ترین وظیفه این فیلتر حذف انواع باکتری و میکروارگانیسم ها، حذف بو، مزه، طعم بد آب می باشد. یکی دیگر از فواید این فیلتر که باعث بالا رفتن کیفیت و بهداشت هرچه بیشتر این فیلتر می گردد این است که فیلتر با کربن های گیاهی که در ساختار آن وجود دارد باعث توجه بیشتر بر استفاده از این فیلتر می باشد.

کارایی فیلتر آنتی باکتریال سافت واتر

فیلترهای دو و سه که مسئولیت حذف کلر را برعهده دارند با حذف موجب پیدایش باکتری ها و رشد و تکثیر هر چه سریع تر آن ها می شوند و زمانی که آب به فیلتر ممبران می رسد باکتری ها به سطح ممبران می چسبند و منجر به کاهش عمر این فیلتر حیاتی می شوند و مسئولیت این فیلتر آن است که موجب جلوگیری از شکل گرفتن و رشد میکرو ارگانیسم ها از همان ابتدا می شود.

زمان تعویض

تعویض به موقع این فیلتر باعث می شود تا احتمال آلودگی کاهش یابد و منجر به سرایت باکتری به بخش های دیگر نشود. بهترین زمان تعویض آن نیز سه ماه است البته در صورتی که این فیلتر با فیلتر پست کربن  ترکیب شده باشد زمان تعویض آن بعد از یکسال است.

نمایندگی فروش فیلتر آنتی باکتریال دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

نمایندگی فروش فیلتر آنتی باکتریال دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط