نوع فیلتر در تعیین زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب خانگی سافت واتر چه نقشی دارد ؟

نوع فیلتر در تعیین زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب خانگی سافت واتر چه نقشی دارد ؟

این سوال همواره برای مصرف کنندگان دستگاه تصفیه آب خانگی وجود دارد که زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب دقیق چه موقع است و بر اساس چه فاکتورهایی تعیین می شود.

عموما زمان دقیقی برای تعویض فیلترها بیان نمی شود زیرا عوامل بسیار مختلفی در تعیین طول عمر یک فیلتر تصفیه آب دخیل هستند.

تیم پشیبان شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با بررسی کارشناسانه عموما مصرف کننده را از زمان تعویض فیلترهای دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر و سایر محصولات تصفیه آب با برندهای مختلف آگاه می کند تا دستگاه با مشکل مواجه نشود.

یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکات برای در نظر گرفتن طول عمر یک فیلتر، نوع آن است.

فیلتر الیافی اولین فیلتر تصفیه است که در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا زودتر از تمامی فیلترهای دستگاه تعویض می شود.

البته شرایط تعویض فیلتر الیافی و طول عمر آن نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد.

فیلترهای کربن بلاک و کربن فعال گرانول نیز عموما بین بازه زمانی 6 ماه تا 9 ماه تعویض می شوند و عموما زمان تعویض آنها از 9 ماه بیشتر نخواهد شد.

فیلتر پست کربن نیز به عنوان پنجمین فیلتر دستگاه هر سال یک بار تعویض می شود.

با اینکه جنس و مواد به کار برده شده در فیلتر پست کربن مشابه با فیلترهای کربنی پیش تصفیه است .

اما به دلیل اینکه آب ورودی به آن تقریبا تمامی مراحل تصفیه آب را پشت سر گذاشته است طول عمر بالاتری نسبت به سایر فیلترهای کربنی پیش تصفیه دارد.

فیلتر ممبران ممکن است تا 15 الی 18 ماه در بعضی مواقع تا 2 سال طول عمر داشته باشد و سایر فیلترهای مکمل مانند مینرال نیز تا حدودا یک سال قابلیت استفاده دارند.

بنابراین اولین نکته برای تعیین زمان تعویض فیلتر، نوع فیلتر است و همان گونه که گفته شده انواع مختلف فیلترها طول عمری متغیر و گوناگون دارند.

نوع فیلتر در تعیین زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب خانگی سافت واتر چه نقشی دارد ؟

نوع فیلتر در تعیین زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب خانگی سافت واتر چه نقشی دارد ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط