نکات قابل توجه برای تنظیم شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

نکات قابل توجه برای تنظیم شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر شیر میکس جهت تنظیم سختی آب به کار برده می شود. شیرهای میکس از نظر کارکرد تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و تنها به دو صورت پلاستیکی یا فلزی ارائه می شود. عملکرد شیر میکس بدین صورت است که بخشی از آب خروجی و تصفیه شده از مراحل پیش تصفیه را جدا می کند و سپس به صورت قطره قطره به آب تصفیه شده ای که درون مخزن وجود دارد اضافه می کند.

اینکه شیر میکس در هر دقیقه چند قطره آب را به آب خالص اضافه می کند بستگی به تنظیم شیر میکس دارد. با اینکه آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر سختی مناسب و استانداردی برای آشامیدن دارد، اما ممکن است با ذائقه برخی افراد جور در نیاید، به همین دلیل با تنظیم شیر میکس می توان سختی آب را کمی بالاتر برد و موجب بهبود طعم و مزه آب شد.

برای تنظیم شیر میکس بهتر است نکات زیر را رعایت کنید.

  • برای اندازه گیری سختی آب بهتر است آب خروجی از فیلتر ممبران را اندازه گیری کنید، نه آب خروجی از دستگاه را. اینگونه می توانید با دقت بالاتری سختی آب را تنظیم نمایید.
  • دقت داشته باشید که فشار هوای درون مخزن بر حجم آب ذخیره شده تاثیر گذار است، بنابراین برای اندازه گیری سختی آب باید به حجم آبی که درون مخزن ذخیره می شود نیز توجه کنید.
  • آبی که مدت نسبتا طولانی در دستگاه باقی می ماند نیز بر سختی آب خروجی تاثیر گذار خواهد بود.
  • بهتر است برای اندازه گیری سختی آب از دستگاه سختی سنج استفاده کنید. البته می توان با چشیدن آب میزان سختی را تنظیم کرد اما سختی سنج کمک می کند تا این فرآیند دقیق تر انجام شود.
نکات قابل توجه برای تنظیم شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

نکات قابل توجه برای تنظیم شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط