هوزینگ دستگاه تصفیه آب سافت واتر softwater

هوزینگ دستگاه تصفیه آب سافت واتر softwater

در دستگاه های تصفیه آب خانگی از جمله دستگاه سافت واتر برای فیلتر ها یک محفظه یا پوسته در نظر می گیرند که به نام هوزینگ معروف است.هوزینگ ها از نظر ظاهری و ابعاد انواع مختلفی دارندکه بسته به فیلتر استفاده شده می تواند در ارتفاع 5 و 7 و 10 و 20 اینچ و با قطر 2.5 و 5 اینچ باشد که در مصارف خانگی و نیمه صنعتی استفاده می شود.

این قطعه ی دستگاه تصفیه آب از نظر جنس هم به دو نوع مات و شفاف تقسیم می شوند که به طور معمول برای فیلتر مرحله یک دستگاه تصفیه آب یا همان فیلتر پلی پرو پیلن از هوزینگ شفاف و برای فیلتر های مرحله دوم و سوم یعنی فیلتر کربن اکتیو و فیلتر کربن بلاک از هوزینگ مات استفاده می کنند.

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب دارای یک محفظه مخصوص به خود است که از نظر ظاهر با بقیه هوزینگ ها متفاوت است.

هوزینگ ها دارای یک گپ (در) هستند که بعد از قرار گرفتن فیلتر درون آن ها بسته می شوند . این گپ ها در دو حالت دبل اورینگ و تک اورینگ می توانند استفاده شوند.

هوزینگ دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFTWATER

هوزینگ دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFTWATER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا

پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱)  همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

  • هوزینگ شفاف مدل سافت واتر

مطالب مرتبط