وظیفه فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب سافت واتر

وظیفه فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب سافت واتر

فیلتر پست کربن پنجمین فیلتر دستگاه تصفیه آب است و به صورت خطی یا inline تولید می شود ، در بالای دستگاه بعد از فیلتر ممبراین نصب می شود.

ورودی  این فیلتر به ممبراین و خروجی آن به فیلتر مینرال وصل می شود. این فیلتر از لحاظ ابعاد و شکل، یکنواخت و استاندارد است و تنها یک مدل از آن تولید می شود.

پست کربن دستگاه تصفیه آب سافت واتر ساخته شده از کربن پودری یا کربن اکتیو است که برگرفته شده از پوسته نارگیل است.

کربن هایی که از مواد بازیافتی، آنتراسیت ، زغال سنگ و غیره تشکیل شده اند قدرت جذب پایینی دارند و نه تنها نمی توانند آلاینده های  آب را حذف کنند و آلاینده ها را به آب برمی گردانند و طعم ، بوی بدی به آب نیز می دهند.

استفاده از فیلتر کربن ، به عنوان مراحل اولیه تصفیه آب و مراحل نهایی تکمیل کننده فرآیند تصفیه آب نیز استفاده می گردد.

این فیلتر برخلاف فیلتر کربن اکتیو(فیلتر مرحله دو) مواد سازنده پست کربن از اسید خلوص بالاتری برخوردار است که به بدن آسیبی نمی رساند و برای تصفیه نهایی کلر، بو و سایر مواد شیمیایی مضر برای به کار می رود.

موئد تعویض این فیلتر هر یک سال یکبار است اما بستگی به عملکرد های دستگاه و فیلتر های قبل دارد.

چه عواملی موجب کوتاه شدن عمر فیلتر می شود؟

1_درست کار نکردن فیلترهای قبلی

2_تعویض نکردن به موقع فیلترهای قبلی

پست کربن دستگاه تصفیه آب سافت واتر برخلاف فیلتر های قبل برگرفته از کارتریج نمی باشد و پس از اتمام عمر آن باید به صورت کامل تعویض شود و فیلتر نو جایگزین آن شود.

فیلتر پست کربن میکروب های زیادی را جذب می کند و قارچ، انگل، باکتری ها و ویروس های زیادی به مرور زمان درون این فیلتر جمع می شوند و به این دلیل که فیلتر پست کربن محل مناسبی برای رشد آن ها ست وتکثیر پیدا می کنند.

و علاوه بر آن اگر فیلتر در زمان مناسب تعویض نشود ، فیلتر دیگر کارایی ندارد.

ساختار فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

فیلتر پست کربن ، دارای یک محفظه پلاستیکی باریک است که درون آن از کربن پودری پر شده است. فیلتر باید با کیفیت معتبر باشد تا قدرت جذب ناخالصی آن بالا باشد.

وظیفه فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب سافت واتر

وظیفه فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط