ویژگی سیلیس ها در تصفیه آب سافت واتر

ویژگی سیلیس ها در تصفیه آب سافت واتر

فیلتر شنی اولین فیلتر دستگاه تصفیه آب صنعتی است که برای حذف ذرات معلق موجود در آب مورد استفاده قرار می گیرد.

این فیلتر یک نوع مخزن است که دارای دریچه ورودی و خروجی است و نازل هایی در بالا و پایین مخزن قرار دارند که وظیفه توزیع یکنواخت آب را بر عهده دارند و از عبور ذرات سیلیس و ورود به آب جلوگیری می کند .

درون این مخزن 4 لایه سیلیس با سایزهای گوناگون وجود دارد که از عبور ذرات درشت و معلق درون آب جلوگیری می کند. سنگ سیلیس در بستر فیلتراسیون شن و ماسه و همچنین به عنوان سخت کننده برای کاهش کدورت آب استفاده می شود.

باید 4 لایه سیلیس با اندازه های مختلف در مخزن قرار می گیرد قطر سیلیس درجه یک از نیم تا یک و نیم میلی متر می باشد.

سیلیس درجه دو قطر دو تا سه نیم میلی متر دارد، سیلیس درجه سه قطر چهار تا هشت میلی متر دارد، سیلیس درجه پنج نیز قطر هشت تا دوازده میلی متر دارد . چینش این دانه ها به این صورت است که اول سیلیس درشت در فیلتر ریخته می شود سپس سیلیس متوسط و بعد سیلیس ریز قرار می گیرد .

فیلتراسیون اصلی در لایه اول توسط دانه های ریز انجام می شود. در لایه اول سیلیس ریز ذرات را به طور کامل می گیرد و پس از آن نیز سیلیس متوسط و درشت آب را به طور مساوی بین تمام نازل های جمع کننده توزیع می کند.

بدنه فیلترهای شنی از مقاومت بالایی برخوردار است با گذشت زمان سیلیس استفاده شده در فیلتر رسوب می گیرد و نیاز به تعویض و شستشو دارند.

ویژگی سیلیس ها در تصفیه آب سافت واتر

ویژگی سیلیس ها در تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط