ویژگی فیلتر پست کربن سافت واتر

ویژگی فیلتر پست کربن سافت واتر

یکی از برندهای معتبری که در ساخت دستگاه های تصفیه آب و قطعات مربوط به آن پیش گام است ، برند سافت واتر است . این برند تولید کننده ی دستگاه های تصفیه آب خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی است و دارای محصولاتی با کیفیت می باشد.

کیفیت تولیدات این برند مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته شده است و تاییدیه های لازمه را دریافت کرده است .

دستگاه های تصفیه آب خانگی که در زیر سینک منازل نصب می شوند برای تصفیه کردن آب لوله کشی شهری بسیار موثرند و آب طی گذر کردن از فیلترهای متعدد این دستگاه ، مواد اضافی و آلوده کننده ی موجود در خود را از دست می دهد .

فیلترهای این دستگاه عبارتند از فیلتر الیافی ، فیلتر کربن اکتیو ، فیلتر کربن بلاک ، فیلتر ممبران ، فیلتر پست کربن و فیلتر مینرال .

فیلتر پست کربن پنجمین فیلتر دستگاه تصفیه آب است . آب پس از این که از چهار مرحله ی فیلتراسیون خود عبور کند ، به طور کامل تصفیه می شود و عاری از هر گونه ماده ی آلوده کننده و اضافی خواهد شد .

پس از آن این آب وارد مخزن ذخیره ی دستگاه تصفیه آب می شود و در آن جا نگهداری می شود و در صورتی که نیاز بود از مخزن خارج می شود . ممکن است در طعم و بوی آب ذخیره شده ای که در مخزن ذخیره حفظ شده است ، تغییری ایجاد شده باشد و طعم و بوی آن نامطبوع شده باشد .

به همین علت برای از بین بردن این طعم و بوی نامطبوع آب ، فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب قرار گرفته شده است و به از بین بردن این طعم و بوی نامطبوع آب می پردازد .

برای تهیه این فیلتر یکی از برندهای پیشنهادی ما برای شما برند سافت واتر است زیرا این برند یکی از برندهای بسیار معتبر در صنعت تصفیه آب و فاضلاب است و محصولاتی با کیفیت و مرغوب را در این زمینه تولید کرده است .

فیلتر پست کربن سافت واتر از کربن پوسته ی نارگیل تهیه شده است و عملکرد بسیار خوبی در حذف مواد آلوده کننده ی موجود در آب دارد . زمان تعویض این فیلتر 12 ماه پس از نصب می باشد .

ویژگی فیلتر پست کربن سافت واتر

ویژگی فیلتر پست کربن سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط