ویژگی های شیلنگ مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

ویژگی های شیلنگ مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شیلنگ لوله ای انعطاف پذیر است که برای ایجاد ارتباط بین قطعات و فیلترهای مختلف دستگاه به کار برده می شود. شیلنگ از ابتدای نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر تا مراحل پایانی و دسترسی مصرف کننده به آب تصفیه شده مورد استفاده قرار می گیرد و وجود آن لازمه هر دستگاه تصفیه آب است.

آنچه سبب می شود تا کمپانی سازنده دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر از اعتبار و شهرت جهانی بهره مند گردد، استفاده از مواد اولیه درجه یک برای ساخت قطعات دستگاه تصفیه آب است.

شیلنگ هایی که به همراه دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر برای نصب و راه اندازی دستگاه ها می آید دارای ویژگی هایی بارز است که سبب شده این شیلنگ ها از نظر کیفیت و بهداشتی بسیار قابل اطمینان باشند. تمامی مواد اولیه مورد استفاده در ساخت این شیلنگ ها برای انتقال مایع خوراکی مناسب است. این یعنی شیلنگ حین تماس با آب  هیچ گونه ماده سمی یا مزه و بو نامطبوعی را به آب اضافه نمی کند.

این شیلنگ ها همچنین طول عمری بالا دارند و دوام و خاصیت های منحصر به فرد آن سبب شده تا هزینه های سرویس دستگاه به مراتب کاهش یابد.

از دیگر ویژگی های شیلنگ تصفیه مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر مقاومت بسیار بالای آنها در برابر مواد خورنده و شیمیایی است. این شیلنگ ها همچنین به دلیل سطح داخلی صافی که دارند، ضد رسوب می باشند و ضریب اصطکاک بسیار کمتری نسبت به انواع نامرغوب خود دارند.

این شیلنگ ها از جنس پلاستیک پلی پروپیلن ساخته شده اند. پلی پروپیلن خانواده ای از پلاستیک های مرغوب است که از طریق پلیمریزاسیون گاز اتیلن بدست آمده اند و هیچ گونه اثر سوء بر بدن انسان ندارد.

ویژگی های شیلنگ مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

ویژگی های شیلنگ مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط