ویژگی های فیلتر یو وی UV تصفیه آب

ویژگی های فیلتر یو وی UV تصفیه آب

از لامپ یو وی یا اشعه فرابنفش به عنوان فیلتری جهت ضدعفونی کردن آب استفاده می کنند. یکی از ویژگی هایی که باعث شده این فیلتر بسیار مورد استفاده قرار بگیرد این است که علاوه بر از بین بردن باکتری ها ، ویروس ها و سایر آلاینده ها هیچ گونه تغییری در طعم، مزه و رنگ آب به وجود نمی آورد. لامپ های UV در قدرت ها و طول موج های متفاوتی ساخته می شوند و با توجه به نیاز مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال طول موج فیلتر یو وی خانگی و فیلتر یو وی صنعتی بسیار اختلاف دارد. در دستگاه های تصفیه آب خانگی به دلیل وجود حجم کمتر آب از لامپ یو وی در دو نوع 11 وات و 5 وات با طول موج 254 نانو متر استفاده می کنند .لامپ های یو وی در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر درون محفظه ای از جنس استیل قرار می گیرند تا در برابر ضربه و شکنندگی محافظت شوند و از انعکاس نور نیز به محیط اطراف جلوگیری شود.

فیلتر UV سافت واتر که طبق استانداردهای لازم ساخته شده است به دلیل اینکه صرفا جهت میکروب زدایی در تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد دارای قدرت کمی می باشد و در ساختار مولکولی آب تغییری ایجاد نمی کند. سال ها از این لامپ ها در نقاط مختلف دنیا استفاده شده است و تا به حال هیچ گونه عارضه ای ناشی از مورد استفاده قرار دادن لامپ های یو وی دیده نشده است.

فیلتر یو وی در فرآیند تصفیه آب فقط آلودگی های میکروبی و انگلی مثل وبا، حصبه و آنفولانزا را از بین می برد و توان از بین بردن آلودگی های نفتی، انواع مواد سمی، آرسنیک و نیترات را ندارد. و برای از بین بردن این آلودگی ها باید از دستگاه های تصفیه به روش اسمز معکوس استفاده نمود.

در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر می توان از فیلتر UV در مرحله ی هشتم فیلتراسیون استفاده کرد.

ویژگی های فیلتر یو وی UV تصفیه آب

ویژگی های فیلتر یو وی UV تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط