ویژگی های هوزینگ مات فیلتر های کربنی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

ویژگی های هوزینگ مات فیلتر های کربنی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

فیلتر های کربنی پیش تصفیه در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر شامل فیلتر کربن فعال گرانول و فیلتر کربن بلاک می شوند.

این فیلتر ها اغلب به صرت هوزینگی ساخته شده اند و به همین دلیل هوزینگ درمرحله دوم و سوم دستگاه جز قطعات اصلی و ثابت می باشد.

فیلتر های کربنی به کار برده شده در دستگاه ها نیازی به دیده شده ندارند،به همین دلیل درون محفظه های خانگی مات خانگی قرار می پیرند و رنگ انها معمولا سفید یا آبی می باشد.

یکی از اولین ویزگی ها و بارز ترین ویژگی های هوزینگ مات مقاومت بالا و انعطاف پذیری بیشتر نسب به انواع هوزینگ شفاف می باشد.

در مونتاژ دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر این دو هزوینگ به صورت سری در مرحله دوم و سوم دستگاه نصب می شوند.دومین ویژگی هوزینگ فیلتر های کربنی پوسته فیلتر مات انها می باشد که مانع از ورود نور به داخل فیلتر می شود.

زیرا نور های خورشید و نور های محیطی در محل هایی که آب با استفده از کلر ضد عفونی نمی شود،می تواند سبب رشد و ایجاد انواع باکتری ها و جلبک ها شود.رنگ مات پوسته فیلتر های کربنی مانع از رشد و تکثیر این جلبک ها می شود.

پس اگر در محلی زندگی می کنید که اب به صورت مستقیما از چاه و بدون انجام فرآیند کلر زنی وارد دستگاه می شود،و اینکه دستگاه تصفیه آب در هر مکانی فاقد کاور می باشد و در معرض نور مستقیم خورشید قرار می گیرد،احتمال سبز شدن و رشد جلبک ها در دستگاه وجود دارد به همین دلیل بهتر است به جای هوزینگ شفاف از هوزینگ مات استفاده کنید.

ویژگی های هوزینگ مات فیلتر های کربنی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

ویژگی های هوزینگ مات فیلتر های کربنی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط