پایه شیر برداشت برای دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

پایه شیر برداشت برای دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر جزء یکی از پیشرفته ترین و با کیفیت ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی هستند که به همراه کلیه قطعات اصلی و ضروری به علاوه قطعات کمکی می آیند.

شیر برداشت یکی از قطعاتی است که در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر ثابت است و از آن برای مصرف یا برداشت آب تصفیه شده استفاده می کنند.

شیر برداشت در اغلب موارد بر روی سینک ظرفشویی یا کابینت نصب می شود اما می توان شیر را بر روی دیوار نیز نصب کرد.

برای نصب شیر برداشت باید شرایط مختلفی مد نظر قرار بگیرد تا بتوان شیر را در بهترین نقطه نصب کرد تا کمترین آسیب به شیر وارد شود.

اگر شیر برداشت بر روی دیوار نصب شود میزان برخوردهای احتمالی با شیر و خرابی آن بسیار کاهش پیدا می کند، برای نصب شیر برداشت بر روی دیوار از قطعه ای به نام پایه شیر برداشت استفاده می کنند.

پایه شیر برداشت قطعه ای پلاستیکی است که بر روی دیوار نصب می شود و می توان شیر برداشت را بر روی آن قرار داد.

پایه شیر برداشت با استفاده از پیچ و مهره به دیوار محکم می شود و می توان به راحتی شیر برداشت را بر روی آن قرار داد.

پایه شیر برداشت از قطعات یدکی دستگاه تصفیه آب به حساب می آید و با استفاده از آن می توان دستگاه تصفیه آب را نصب و راه اندازی کرد.

این قطعه عموما به همراه دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر نمی آید و باید به صورت جداگانه تهیه شود و مورد استفاده قرار بگیرد.

پایه شیر برداشت برای دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

پایه شیر برداشت برای دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط