پشتیبانی از مشتریان شرکت کاسپین ارتباط عرشیا

پشتیبانی از مشتریان شرکت کاسپین ارتباط عرشیا

می توان گفت اجزاء اصلی تشکیل دهنده سیستم تصفیه آب، فیلترهای آن است. فیلترهای تصفیه نقشی بسیار مهم را در سیستم تصفیه ایفا می کنند.

به همین دلیل استفاده از فیلترهای بسیار باکیفیت و با دقت بالا در کیفیت آب خروجی بسیار تاثیر می گذارد.

حتی گاهی ممکن است استفاده از فیلترهای بدون کیفیت و غیر استاندارد سلامتی مصرف کننده را به خطر بی اندازد زیرا این فیلترها علاوه بر اینکه آب ورودی را تصفیه نمی کنند بلکه ممکن است مقادیری از آلاینده را به آب ورودی اضافه کند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا فیلترهای بسیار با کیفیت و اورجینال از شرکت های معتبر را در اختیار مشتریان قرار می دهد. تمامی فیلترهای فروخته شده به مشتریان با ضمانت اصل بودن و با کیفیت بودن ارائه می شوند.

پشتیبانی از قطعات و لوازم جانبی

سیستم های تصفیه آب علاوه بر فیلترها دارای تجهیزات مختلفی از جمله پمپ، سوئیچ های فشار بالا و فشار پایین، آداپتور و شیر برقی و غیره است.

طی عوامل گوناگونی ممکن است این قطعات آسیب ببینند و یا نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند. شرکت کاسپین ارتباط عرشیا انواع مختلفی از تجهیزات مورد نیاز دستگاه را در اختیار مشتریان قرار می دهد و کیفیت و کارایی آن را نیز تضمین می کند.

کارشناسان شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با تجربه کافی، مشکل دستگاه را با بررسی دقیق پیدا و سپس رفع می سازند.

یادآوری تعویض فیلترها :

تمامی فیلترهای سیستم تصفیه آب پس از مدتی کارایی خود را از دست می دهند و آب را به خوبی تصفیه نمی کنند. این فیلترها علاوه بر اینکه قادر به تصفیه آب نمی باشند بلکه ممکن است محلی برای ایجاد و تکثیر باکتری ها شوند.

مشاوران شرکت کاسپین ارتباط عرشیا زمان دقیق تعویض فیلترهای سیستم را به مشتریان اطلاع خواهند داد تا سیستم تصفیه با بهترین کیفیت و کارایی آب ورودی را تصفیه سازد.

پشتیبانی از مشتریان شرکت کاسپین ارتباط عرشیا

پشتیبانی از مشتریان شرکت کاسپین ارتباط عرشیا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط