چک کردن آب ورودی به دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

چک کردن آب ورودی به دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

در بعضی مواقع پیش می آید که از دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر هیچ آبی خارج نمی شود و بعد از تمام شدن آب مخزن، آبی تصفیه نمی شود.

چند علت وجود دارد که باعث بروز این مشکل شده است اما اولین موردی که باید بررسی شود شیر آب ورودی به دستگاه تصفیه آب است.

برای چک کردن آب ورودی به دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر باید شیر ورودی به سیستم را بررسی کنید تا بسته نباشد.

برای پیدا کردن شیر ورودی تصفیه آب باید شیلنگ محفظه اول یعنی هوزینگ شفاف را دنبال کنید تا به شیر ورودی برسید. این شیر معمولا به یک سه راهی استیل و بعد به پیسوار شیر ظرفشویی نصب می شود.

اگر اهرم آبی رنگ بر روی شیر ورودی تصفیه آب به صورت موازی به شیلنگ قرار داشت یعنی باز است اما اگر به صورت 90 درجه قرار داشت یعنی بسته است و باید آن را باز کنید.

حال اگر شیر باز بود و همچنان آبی وارد سیستم نمی شد باید لوله های آب ورودی به دستگاه را از اتصالاتش جدا کنید تا متوجه شوید که آیا جریان آب برقرار است یا خیر.

اگر آب جریان نداشت مشکل از شیر ورودی است و یا ممکن است لوله آب در طول مسیر مسدود باشد.

و اگر آب جریان داشت باید موارد دیگر در دستگاه تصفیه آب خانگی را بررسی کنید. ممکن است مشکل از یکی از قطعات سیستم باشد که بهتر است به متخصص فنی بسپارید تا رفع ایراد کند.

چک کردن آب ورودی به دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

چک کردن آب ورودی به دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط