کارایی شیر تنظیم دستگاه تصفیه آب سافت واتر

کارایی شیر تنظیم دستگاه تصفیه آب سافت واتر

یکی از قطعاتی که در تصفیه آب استفاده می شود شیر تنظیم است وجود این شیر ضروری نیست و باب میل خود مشتری نصب می شود.

به دلیل اینکه املاح موجود در آب پس از تصفیه گرفته می شود آب تصفیه شده مزه تلخی دارد و سختی آن کاهش می یابد  که این مزه تلخ موجب نارضایتی بعضی از مصرف کنندگان می شود.

 برای رفع این مشکل به یک شیر تنظیم املاح  که به آن شیر میکس گفته می شود نیاز است که وظیفه آن تنظیم آب خروجی است . شیر تنظیم دارای معایب و محاسنی است که یک عیب بزرگ آن این است که آلودگی و سموم را می تواند از طریق این شیر به آب تصفیه شده بازگردد.

آب بعد از عبور از فیلترهای پیش تصفیه به دو قسمت تقسیم می شود , بخشی از آن وارد فیلتر ممبران شده و سپس در مخزن ذخیره می شود و بخشی از آب تصفیه شده وارد شیر میکس می شود, بعد از باز کردن شیر میکس آب را قطره قطره به آبی که از مخزن تصفیه خارج می شود اضافه می کند و با این کار موجب می شود این دو آب با هم قاطی شوند و سختی آنها به تعادل برسد و مزه تلخی آب از بین برود.

 این شیر همیشه باز نیست و در صورت نیاز آن را باز می گذارند تا آب از تلخی خارج شود.

نکته قابل توجه این است که به همراه این شیر, یک شیر یک طرفه نیز وجود دارد که اجازه برگشت آب به درون این شیر را نمی دهد. این شیرها در دو نوع فلزی و پلاستیکی هستند که نوع فلزی آن معمولا با کیفیت تر و دقت بالاتری دارد. محل نصب آن قبل از فیلتر ممبران و حتما بعد از شیر برقی و پمپ است و محل خروج آن قبل از ورودی پست کربن می باشد.

کارایی شیر تنظیم دستگاه تصفیه آب سافت واتر

کارایی شیر تنظیم دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط