کارایی هوزینگ در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

کارایی هوزینگ در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

اگر به دستگاه تصفیه آب توجه کنید سه استوانه پلاستیکی را می بینید که  به صورت عمودی به دستگاه تصفیه آب وصل شده اند و فیلتر داخل آنها قرار گرفته اند و از طریق شیلنگ به هم وصل هستند اصطلاحا به این محفظه ها هوزینگ گفته می شود.  

که هم مات دارد که معمولا به رنگ آبی و سفید است و هم شفاف که اصولا فیلتر مرحله اول که فیلتر الیافی است داخل هوزینگ روشن قرار می گیرد بعلت اینکه تغییر رنگ فیلتر قابل مشاهده باشد اما فیلتر مرحله دو و سه داخل هوزینگ مات قرار دارد.

اما از لحاظ سایز هیچ فرقی با هم ندارند. در اصل این هوزینگ ها محل عبور آب هستند .هر چند فیلترها رسوبات را به خود می گیرند اما گاهی یک سری از مواد آب کف این هوزینگ ها می مانند و یک سری هم به دیواره هوزینگ می چسبند.

هیمن رسوبات به مرور زمان باعث خراب شدن هوزینگ سافت واتر می شود و باید تعویض شود اگر چنین هم نباشد وقتی هوزینگ ها باز و بسته می شوند شاید ترک بردارند در این صورت گاهی اوقات با یک آب بندی درست می شود ولی اگر دنده ها از بین برود حتما باید عوض شود.

شایان ذکر است آبی که از هوزینگ شفاف که دراولین مرحله قرار دارد بیرون می آید املاح بزرگتر از 5 میکرون وجود ندارد. معمولا هوزینگ های مات گران تر از هوزینگ های شفاف است.

هوزینگ سفید سافت واتر دوم محل قرار گرفتن فیلتر کربن فعال است که بو و مزه بد آب را می گیرد. و سومین هوزینگ جای فیلتر کربن بلاک است. فقط بخاطر داشته باشید که فکر نکنید اگر هوزینگ مات است نیاز به تعویض ندارد بلکه بعد از مدتی باید عوض شود تا از رشد قارچ جلوگیری شود.

هنگام خرید هوزینگ باید توجه داشته باشید که چه نوع هوزینگی لازم دارید مثلا سایز، آنتی باکتریال بودن و اینکه مخصوص آب گرم است یا نه، چون اگر اشتباه خرید کنید هوزینگ به درد شما نمی خورد.

کارایی هوزینگ در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

کارایی هوزینگ در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط