کارایی پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

کارایی پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

امروزه استفاده از دستگاه های تصفیه آب به طور چشم گیری افزایش یافته است زیرا آب مصرفی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . از دستگاه های تصفیه آب در منازل ، مجتمع های مسکونی ، رستوران ها ، هتل ها ، آزمایشگاه ها و مکان های دیگر استفاده می شود .

این دستگاه ها قادر به تصفیه کردن آب هستند و آب را به طور کامل تصفیه می کنند و عوامل آلوده کننده ی آب را از بین می برند .

دستگاه های تصفیه آب دارای قطعات مختلفی است که یکی از مهم ترین قطعات آن پمپ می باشد . در دستگاه های تصفیه آب پمپ تامین کننده ی فشار برای فیلتر ممبران است و عملکرد آن از این جهت حائز اهمیت است که آب ورودی به فیلتر ممبران نباید فشاری کم تر از 50 psi داشته باشد و باید با فشاری بالا وارد این فیلتر شود و فیلتراسیون آب را انجام دهد .

پمپی که در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده می شود ، توان و قدرت بالایی دارد زیرا میزان آب تصفیه شده توسط دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی نسبت به پمپ دستگاه های تصفیه آب خانگی بیشتر است .

به طور معمول دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی توانایی تولید 400 گالن آب تصفیه شده در طول 24 ساعت را دارند و فیلتراسیون این دستگاه طی 5 مرحله انجام می شود . این دستگاه دارای دو عدد پمپ و چهار فیلتر ممبران است .

پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی قادر به فعالیت با جریان برق 32 الی 48 ولت می باشد و در هر دقیقه 4 الی 6 لیتر آب را منتقل می کند . فشار آب ورودی به این پمپ ها باید حداقل 15 psi باشد و اگر از این میزان کم تر باشد ، پمپ فعالیت درستی نخواهد داشت .

کارایی پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

کارایی پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط