کاربرد اتصالات زانویی در تصفیه آب سافت واتر

کاربرد اتصالات زانویی در تصفیه آب سافت واتر

این مطلب درباره ی یکی از اتصالاتی که در صنعت تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد ، می باشد . اتصال زانویی چیست ؟ یک نوع از قطعات خمیده لوله ها که میزان و حالت خمیده بودن آن مانند زانوی انسان است ، زانویی نامیده می شود .

اتصال زانویی یکی از اتصالاتی است که بیشترین استفاده را در سیستم های لوله کشی دارا می باشد و در جنس های پلیمری ، کربن استیل ، غیر آهنی و سایر اجناس تولید می شوند .

این نوع اتصالات دارای دو دسته بندی هستند : دسته بندی بر اساس درجه خمیدگی و دسته بندی بر اساس شعاع

در دسته بندی اول دو نوع از این اتصال ، تولید و ارائه می شود که عبارت است از : زانویی 45 درجه  ، زانویی 60 درجه ، زانویی 90 درجه ، زانویی 120 درجه و زانویی 180 درجه .

زانویی 45 درجه نوعی از زانویی هایی است که بین دو لوله نصب می شود و به اندازه ی 45 درجه جهت آن را تغییر می دهد و زانویی 90 درجه نیز به اندازه ی 90 درجه جهت لوله را تغییر می دهد . به طور کلی این درجه ها نشان دهنده میزان تغییر جهت پس از عبور جریان را نشان می دهند .

در دسته بندی دوم نیز دو نوع از این اتصال تولید و ارائه می شود که عبارت است از : شعاع کوتاه و شعاع بلند .

زانویی شعاع کوتاه در محل هایی که فضای کوچکی دارند ، نصب می شود زیرا مکان زیادی را اشغال نمی کنند . این نوع از زانویی ها به دلیل این که در مسیر لوله جهت به طور اتفاقی تغییر می کند ، افت فشار بالایی خواهند داشت .

زانویی شعاع بلند بر خلاف زانویی شعاع کوتاه فضای بیشتری برای نصب نیاز دارد و همچنین افت فشار آن کم خواهد بود.

کاربرد اتصالات زانویی در تصفیه آب سافت واتر

کاربرد اتصالات زانویی در تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط