کاربرد فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

کاربرد فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

انواع مختلف دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس طبق استاندارد باید دارای پنج فیلتر تصفیه باشند. باقی فیلترها به عنوان فیلتر مکمل به کار می روند و می توان با افزودن آنها به دستگاه تصفیه آب سطح کیفیت آب را ارتقاء داد و از اینکه آب مصرفی هیچ آلودگی ندارد اطمینان حاصل کرد.

برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر (soft water) مجهز به فیلتر آنتی باکتریال می باشند اما اگر سیستمی قابلیت ارتقاء داشته باشد و مجهز به این فیلتر نباشد، می توان به راحتی آن را در سیستم نصب کرد.

انواع مختلف فیلترهای تصفیه آب از جمله فیلتر الیافی، فیلتر کربن اکتیو گرانول و کربن بلاک و حتی فیلتر پست کربن می توانند به صورتی طراحی شوند که خاصیت آنتی باکتریالی داشته باشند. تنها کافی است پوششی از نقره بر روی این فیلترها قرار داده شود.

اگر فیلترهای مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب کارایی خود را از دست نداده باشند و به موقع تعویض شوند، احتمال تکثیر و رشد باکتری ها در فیلتر وجود ندارد اما در صورتی که نسبت به تعویض به موقع فیلترها بی اهمیت باشید و یا از فیلترهایی در دستگاه استفاده کنید که کیفیت لازم را ندارند، عوامل بیماری زا و انواع میکروارگانیسم ها می توانند درون شیلنگ، مخزن و فیلترها به وجود بیاید.

به همین علت فیلتر آنتی باکتریال طراحی و ساخته شده است که به عنوان استریل کننده و ضد باکتری قوی استفاده شود. این فیلتر در از بین بردن انواع میکروارگانیسم ها و باکتری های بیماری زا توان بالایی دارد.

دقت داشته باشد فیلتر آنتی باکتریال جزء فیلترهای ضروری سیستم به حساب نمی آید اما آب خروجی از این فیلتر بسیار امن می باشد و برای مصرف نوزادان، افراد مسن و بیمار بسیار مناسب و مفید است.

کاربرد فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

کاربرد فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط