کاربرد پرشروسل در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

کاربرد پرشروسل در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

در سیستم تصفیه آب اسمز معکوس صنعتی فیلتر ممبران در محفظه ای قرار می گیرد که به آن پرشروسل یا مخزن تحت فشار گفته می شود که از جنس کامپوزیتی است.

البته در پرشروسل در واحدهای نمک زدایی،اولترافیلتراسیون و نانو فیلتراسیون نیز به کار می رود.دارای سایزهای 4 اینچ و 8 و 16 اینچ است. البته سایز طولی پرشروسل ها به تعداد ممبرانی که در آن قرار می گیرد متفاوت است.

پرشروسل ها دارای سطح داخلی صاف هستند و تفاوت وسل ها در جنس پوسته، محدوده عملکرد فشاری، دمایی، ورودی و خروجی خوراک و اندازه مختلف پورت های ورودی و خروجی می باشد.

پرشروسل ها بر اساس محل قرار گیری پورت به سه نوع پرشروسل ساید پورت (ورودی از کنار)، اند پورت (ورودی از انتها) و مخازن تحت فشار تقسیم می شوند.

پرشروسل شامل پوسته، درب ، اورینگ ها و بست ویکتالیک است.

حداقل فشار کاری پرشروسل 75 psi و حداکثر 1500 psi می باشد. حداقل تحمل دمای آن 20 درجه فارنهایت (6 درجه سانیگراد)  و حداکثر 190 درجه فارنهایت (87 درجه سانتیگراد) است.

از پرشروسل ها در صنایع زیادی استفاده می شود همانند صنایع خودرو، بهداشت و درمان،نمک زدایی از آب دریا، تصفیه آب صنعتی، صنعت داروسازی،صنایع مواد غذایی و آشامیدنی، صنایع اکترونیکی و فرآیندهای صنعتی به ویژه در صنعت تولید دارو

از پرشروسل ها چند برند وجود دارد از جمله :

پرشر وسل کد لاین pressure vessel Pentair Codeline

پرشر وسل مستر لاین Master-line pressure vessel

پرشر وسل وتک Vtec pressure vessel

پرشر وسل آر او پی وی Ropv pressure vessel

پرشر وسل پایرو Pyro pressure vessel

پرشر وسل کدلاین Codeline Pressure Vessel

کاربرد پرشروسل در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

کاربرد پرشروسل در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط