کاربرد کربن در دستگاه تصفیه آب

کاربرد کربن در دستگاه تصفیه آب :
کاربرد کربن در دستگاه تصفیه آب را در این مطلب به طور کامل شرح می دهیم :
کربن در دستگاه های تصفیه کاربردهای بسیاری دارد و به علت ساختار مولکولی که دارد سطح تماس بالایی با مواد مایع دارد و همیشه از آن به عنوان یک جذب کننده قوی نام برده می شود . کربنی که دارای بار مثبت و قادر به جذب بارهای منفی نیز می باشد را کربن فعال می نامند.

فیلترهای کربن فعال :

فیلترهای کربن فعال دو نوع هستند : نوع اول فیلتر کربن فعال گرانول یا دانه ای و نوع دوم فیلتر کربن فعال پودری می باشد که اگر بخواهیم این دو را مقایسه کنیم باید بگوییم کربن پودری قدرت جذب بالاتری نسبت به نوع دانه ای دارد زیرا سطح تماس بیشتری با سیالات دارد . در فیلترهای کربن فعال قدرت جذب بستگی به سرعت تماس کربن با سیالات و میزان کربن آن دارد و هرچه میزان کربن بیشتر و سرعت سیال کمتر باشد فرآیند جذب بهتر صورت می گیرد.
مواد اولیه کربنی که در دستگاه های تصفیه استفاده می شود عموما از زغال سنگ، چوب، پوسته نارگیل تهیه می شود که پوسته نارگیل رایج تر و بهتر از دیگر مواد می باشد . فیلترهای کربن قادر به حذف آلاینده ها، مواد شیمیایی نظیر کلر، رادون ، بنزن ، H2S و ترکیبات THM تا قطر 5 میکرون بوده و حتی میزان فلزات سنگین موجود در آب را نیز کاهش می دهند اما موادی مثل نمک، املاح، آرسنیک، TDSو نیترات را نمی تواند حذف کند .
در دستگاه های تصفیه آب فیلتر های مرحله ی 2، 3 و 5 از کربن فعال تهیه می شوند که باعث بهبود طعم، مزه و رنگ آب می شوند.

در دستگاه تصفیه آب سافت واتر از فیلترهای کربن با کیفیت و مرغوب تهیه شده از پوسته نارگیل استفاده می شود. سافت واتر یک برند معتبر است که در بازار جهانی بسیار شناخته شده است. که شرکت کاسپین ارتباط عرشیا نمایندگی دستگاه تصفیه آب سافت واتر را دارد.

همچنین عرضه کننده انواع دستگاه های تصفیه آب با بهترین برندها از جمله واتر سیف، واترتک، cck، لونا واتر و شور آکوا می باشد.

کاربرد کربن در دستگاه تصفیه آب

کاربرد کربن در دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط