کاربرد PH متر در دستگاه تصفیه آب سافت واتر Soft Water

کاربرد PH متر در دستگاه تصفیه آب سافت واتر Soft Water   :

PH متر ابزاری است که جهت اندازه گیری PH آب که بین 0 تا 14 می باشد از آن استفاده می شود . عبارت PH مخفف شده ی یون هیدروژن بوده و در واقع برای مشخص شدن میزان قلیایی و اسیدی بودن محلولات موجود در آب قرار دارد که مقدار دو یون هیدروژن و هیدروکسیل این خواص را تغییر می دهند اگر یون هیدروژن از هیدروکسیل بیشتر باشد آب اسیدی و اگر یون هیدروکسیل بیشتر باشد آب قلیایی می شود و اگر میزان این دو یون برابر باشد آب خنثی می باشد .
از PH متر در صنایع غذایی ، دارویی ، کشاورزی ، دامپروری ، تصفیه خانه ها و تمام مکان هایی که PH آب برایشان مهم است و با مواد محلول کار دارند ،‌ استفاده می شود که روش کار آن به صورت زیر است :

PH متر توسط پتانسیل الکتریکی که بین دو الکترود وجود دارد مقدار PH آب را اندازه گیری می کند. و عددی بر روی نمایشگر آن نمایش داده می شود. که آن عدد میزان PH آب است.

از PH متر نیز می توان برای آب خروجی از دستگاه تصفیه آب استفاده کرد تا میزان تنظیم PH آب آن دستگاه را تشخیص داد.

دستگاه تصفیه آبی مناسب است که PH آب را به مقدار 8 تا 9.5 تنظیم کند یعنی آب به سمت قلیایی انتقال دهد. که دستگاه تصفیه آب سافت واتر این کار را انجام می دهد.

سافت واتر (soft water) یک برند تایوانی است که به تولید دستگاه های تصفیه آب با کیفیت پرداخته است و تمام اصول و قواعد آب را رعایت می کند.

اجزای PH متر :

  • بدنه دستگاه شامل مدار ، کنترل ها ، رابط ها ، صفحه نمایش و صفحه اندازه گیری است.
  • در برخی دستگاه ها کلید روشن و خاموش وجود دارد .
  • کلید کنترل دما برای اندازه گیری دمای محلول می باشد .
  • مجهز به کلید کنترل کالیبراسیون که در برخی دستگاه یک کلید و در برخی دو کلید وجود دارد .
  • کلید کنترل وضعیت دستگاه .
کاربرد PH متر در دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFT WATER

کاربرد PH متر در دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFT WATER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط