کار فیلتر الیافی در تصفیه آب سافت واتر

کار فیلتر الیافی در تصفیه آب سافت واتر

دستگاه تصفیه آب خانگی دارای شش مرحله فیلتراسیون است که اولین مرحله ی فیلتراسیون آن را فیلتر الیافی انجام می دهد . فیلتر الیافی از جنس الیاف پلی پروپیلن سفید رنگ است .

الیاف پلی پروپیلن به صورت فشرده ، به دور استوانه ای پیچیده شده اند و این استوانه در درون محفظه ای به نام هوزینگ قرار گرفته است . هوزینگ این فیلتر شفاف است و این هوزینگ از فیلتر محافظت می کند و آب بندی هم انجام می دهد .

عملکرد فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار مهم است زیرا در این مرحله از فیلتراسیون باید مواد درشت موجود در آب مانند گل و لای ، شن و ماسه از آب حذف شوند .

اگر این مواد در این مرحله از آب حذف نشوند و در آب باقی بمانند ، در مراحل بعدی فیلتراسیون این مواد در پشت فیلتر گیر می کنند و سبب آسیب زدن به فیلتر می شوند .

به طور کلی فیلترهای دستگاه تصفیه آب باید به طور منظم و در زمان مشخص شده ، تعویض شوند و فیلترهای جدید جایگزین آن ها شوند .

اولین فیلتر دستگاه تصفیه آب که فیلتر الیافی است باید پس از گذشت مدت زمان سه ماه تعویض شود . این فیلتر که همان طور که گفته شد از الیاف سفید رنگ تشکیل شده است و با گذشت زمان و عبور آب از این فیلتر مواد حذف شدنی موجود در آب به این فیلتر گیر می کنند و رنگ الیاف تغییر می کند و قهوه ای خواهند شد .

  یکی از برندهای معتبر و نام آشنا که می توانید فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب خود را از آن تهیه کنید ، برند سافت واتر است .

برند سافت واتر تولید کننده و سازنده ی دستگاه های تصفیه آب و قطعات مربوط به آن می باشد . محصولات سافت واتر دارنده ی تاییدیه های جهانی است و کیفیت آن ها تایید شده است .

کار فیلتر الیافی در تصفیه آب سافت واتر

کار فیلتر الیافی در تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط