کار فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب سافت واتر

کار فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب سافت واتر

در دستگاه تصفیه آب خانگی ، برای تصفیه آب و حذف آلودگی های موجود در آن از فیلترهایی استفاده می شود . به طور معمول در دستگاه تصفیه آب شش عدد فیلتر وجود دارد که این فیلترها به تصفیه آب می پردازند اما همگی این فیلترها به تصفیه آب نمی پردازند و فیلترهای مراحل آخر نقش تصفیه کنندگی آب را بر عهده ندارند .

آخرین فیلتر دستگاه تصفیه آب ، فیلتر مینرال است . همان طور که پیش تر گفته شده همه ی فیلترهای دستگاه تصفیه آب نقش تصفیه کنندگی آب را ندارند .

فیلتر مینرال یکی از همین فیلترها است . این فیلتر آب را تصفیه نمی کند و عملکرد آن به این صورت است که مواد مفید مانند کلسیم ، منیزیم ، سدیم ، پتاسیم و یون هایی از این قبیل را به آب می افزاید . از آن جایی که در مراحل قبلی فیلتراسیون تمامی مواد موجود در آب از آن حذف شده است و هیچ گونه ماده و ذره ی اضافی در آن وجود ندارد .

وجود این فیلتر تاثیر بسیار زیادی بر روی طعم و بوی آب دارد و با افزوده شدن مواد مفید به آب علاوه بر این که طعم و بوی آن بهتر می شود ، خاصیت آن نیز افزایش پیدا می کند .

فیلتر مینرال به حالت استوانه ای شکل است و معمولاً زرد رنگ می باشد و در درون آن دانه های جامد کلسیم ، منیزیم ، سدیم و پتاسیم وجود دارد . این فیلتر جزء فیلترهایی است که در بالای دستگاه و به صورت افقی قرار گرفته می شود .

می توانید این فیلتر را از برند سافت واتر تهیه کنید . فیلتر مینرال سافت واتر بسیار با کیفیت است و از مواد اولیه مرغوب ساخته شده است . این فیلتر را 12 ماه پس از نصب باید تعویض کنید .

کار فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب سافت واتر

کار فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط