کلگی پمپ نیمه صنعتی در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر

کلگی پمپ نیمه صنعتی در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر

برند سافت واتر (soft water) از کمپانی های فعال و با تجربه در زمینه تولید محصولات تصفیه آب است و انواع بسیار مختلفی از دستگاه، فیلترها و قطعات جانبی دستگاه را طراحی و تولید می کند.

این کمپانی علاوه بر محصولات تصفیه آب خانگی انواع نیمه صنعتی دستگاه تصفیه آب را نیز تولید می کند، به همین دلیل می تواند انتخابی بسیار ایده آل برای افرادی باشد که به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی هستند.

پمپ های نیمه صنعتی سافت واتر جزء یکی از مرغوب ترین انواع پمپ های تصفیه آب هستند که می توان از آنها در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده کرد.

خود پمپ از دو بخش اصلی بدنه و موتور الکتریکی ساخته شده است. کلگی پمپ فشار بسیاری را تحمل می کند و با شروع کار پمپ همواره در معرض فشار قرار می گیرد.

به همین دلیل احتمال خرابی این بخش از پمپ وجود دارد و در اغلب موارد کلگی پمپ ها را به گونه ای طراحی می کنند که بتوان در مواقع لازم کلگی را تعویض کرد.

کلگی بخشی است که آب از آن وارد می شود و پس از ایجاد فشار بالا مجددا از خروجی کلگی خارج شده و به سمت هوزینگ ممبران می رود. کلگی از ترکیب آلیاژهای مختلفی ساخته می شود و عموما به رنگ مشکی طراحی می شود.

کلگی پمپ های نیمه صنعتی سافت واتر به لحاظ کیفیت بسیار قابل اطمینان هستند و طراحی آنها به گونه ای است که می توان در برخی از پمپ های نیمه صنعتی از آن استفاده کرد.

کلگی پمپ نیمه صنعتی در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر

کلگی پمپ نیمه صنعتی در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط