کیفیت آب ورودی در تعیین طول عمر فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

کیفیت آب ورودی در تعیین طول عمر فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

یکی از سوال های رایج در ارتباط با عملکرد دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر این است که فیلترهای دستگاه هر چند وقت یک بار نیاز به تعویض دارند.

در واقع تعیین طول عمر فیلترهای مختلف تحت شرایط مختلفی تغییر می کند و عوامل بسیار مختلفی هستند که در تعیین طول عمر و استفاده مفید از فیلترهای تصفیه نقش دارند.

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر دارای فیلترهای مختلفی می باشند که برای عملکرد هرچه بهتر دستگاه اکیدا پیشنهاد می شود به موقع تعویض شود.

یکی از عوامل مهمی که در تعیین طول عمر یک فیلتر نقش دارد کیفیت آب ورودی است، هر چقدر آب ورودی به فیلتر دارای املاح سمی و آلاینده های مضرتری باشد و همچنین سختی بالاتری داشته باشد.

از طول عمر فیلتر کاسته می شود. دقت داشته باشید عکس این جمله صحیح نمی باشد، یعنی اگر آب ورودی به فیلتر سالم تر باشد.

سبب افزایش طول عمر فیلتر تصفیه از یک حد استاندارد و مشخص نخواهد شد. کیفیت آب در مناطق مختلف تغییر می کند، حتی در برخی موارد با تغییر فصل کیفیت آب نیز دچار تغییرات می گردد.

تمامی فیلترهای تصفیه آب همانند الیافی، کربن بلاک، مینرال، پست کربن و غیره از ظرفیت خاصی برای جذب آلاینده ها و تصفیه آب بهره مند می باشند.

در صورتی که ناخالصی های موجود در آب بیشتر باشد یا آب کیفیت کمتری داشته باشد، فیلتر زودتر اشباع خواهد شد.

در واقع برای فیلترها هیچ فرقی ندارد که در عرض یک ماه یا نه ماه اشباع شوند و ظرفیت خود را در جذب ناخالصی ها از دست بدهند.

گاهی کیفیت آب بسیار پایین است و می تواند با سرعت بالاتری عمر فیلتر را تمام کند.

کیفیت آب ورودی در تعیین طول عمر فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واترکیفیت آب ورودی در تعیین طول عمر فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

کیفیت آب ورودی در تعیین طول عمر فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط