گیج فشار بزرگ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

گیج فشار بزرگ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

فشار مناسب آب خروجی از پمپ نقش بسیار مهمی در فرآیند اسمز معکوس و تولید آب تصفیه شده دارد، به دلیل اهمیت کارکرد صحیح پمپ از یک قطعه با عنوان فشار سنج یا گیج فشار در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی به عنوان مکمل استفاده می شود.

اغلب سیستم های اسمز معکوس سافت واتر دارای فشار سنج می باشند اما نوع و چگونگی عملکرد این فشار سنج ها با یکدیگر متفاوت است.

گیج فشار از نظر ابعاد به دو دسته بزرگ و کوچک برای دستگاه های تصفیه آب خانگی طراحی می شود. گیج های فشار بزرگ معمولا بیشتر در این دستگاه ها به کار برده می شوند.

گیج های فشار بزرگ به صورت روکار نصب می شوند، یعنی درون براکت دستگاه قرار نمی گیرند و بر روی براکت به صورت عمودی و با استفاده از پیچ نصب می شوند.

این گیج ها صفحه نمایش بزرگتری نسبت به انواع کوچک تر خود دارند و به همین دلیل نمایش اعداد درج شده بر روی صفحه نمایش آن بهتر تعبیه شده است.

البته عملکرد گیج فشار بزرگ و کوچک با یکدیگر تفاوتی ندارد و در روند تصفیه آب هیچ گونه تاثیری نمی گذارد.

به صورت کلی این قطعه به عنوان یک ابزار کمکی در دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد و بین پمپ و فیلتر ممبران نصب می شود.

با استفاده از گیج فشار کارشناس تصفیه یا مصرف کننده می تواند به راحتی فشار آب خروجی از پمپ را بخواند، با این کار می توان از عملکرد صحیح پمپ و کلگی اطمینان یافت و علت مشکل عدم تولید آب در دستگاه را راحت تر پیدا کرد.

هنگامی که پمپ تصفیه روشن شود و شروع به کار کند، عقربه گیج به حرکت در آمده و فشار آب را نشان می دهد، در غیر این صورت بدون حرکت خواهد ماند و بر روی صفر ثابت می ماند، تا هنگامی که دستگاه روشن شود.

گیج فشار بزرگ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

گیج فشار بزرگ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط