خرید تصفیه آب آکواریوم

خرید تصفیه آب آکواریوم

خرید تصفیه آب آکواریوم

دستگاه تصفیه آب آکواریوم به دو منظور مورد  استفاده قرار می گیرد: اول جهت تمیز کردن آب اکواریوم که بر اثر فضولات ماهی ها کدر  شده است و دوم جهت استفاده از آب عاری از آلایندگی برای ماهی های تزیینی که به آلایندگی های آب حساس هستند.

در مورد اول برای اینکه آب اکواریوم همواره روشن و شاف باشد باید از فیلتر تصفیه  آکواریوم استفاده کنید. اما ماهی های زینتی که در اکواریوم نگهداری می شوند عموما حساس به مواد گندزدایی هستند که در آب های مصرفی وجود دارند. از این رو استفاده از دستگاه تصفیه آب اکواریوم اهمیت ویژه ای دارد.

برای تصفیه آب اکواریوم باید از دستگاه تصفیه آب RO استفاده شود زیرا که با روش اسمزمعکوس علاوه بر حذف کلر و مشتقات آن بسیاری از ناخالصی های محلول در آب را نیز از آب جدا می کند.

در دستگاه تصفیه آب اکواریوم می توان از فیلتر uv  جهت ضدعفونی کردن آب بهره برد اما نکته قابل ذکر این است که نباید از فیلتر قلیایی استفاده کرد زیرا که آب قلیایی برای بعضی از ماهی های آکواریومی مناسب نیست.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

  • قیمت دستگاه تصفیه اب اکواریوم

مطالب مرتبط