فیلتر ممبران گلد سافت واتر Gold Sof water membran

فیلتر ممبران فیلتر مرحله ی چهارم دستگاه تصفیه آب خانگی است که با روش اسمز معکوس تمام آلاینده ها را با دقت 99% از بین می برد. این فیلتر محصولی است که به تازگی وارد بازار شده است و توانسته اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب کند.

فیلتر ممبران گلد سافت واتر دارای منافذ بسیار ریزی است که از طریق آن تمام مواد شیمیایی ، مواد مضر، نیترات و نیتریت حذف می شود. یکی از ویژگی های این فیلتر دوام خوب و عمر بالای آن است .

فیلتر ممبران مهمترین جزء دستگاه تصفیه آب است و از غشاهای نیمه نفوذ پذیر ساخته شده است. به همین دلیل آب با جرم مولکولی کم را از غشاء عبور می دهد اما مواد آلی و نمک های حل شده با جرم مولکولی زیاد قادر به عبور نیستند ( به دلیل بار الکتریکی زیادشان توانایی عبور از غشاء را ندارند) این امر باعث می شود آب خروجی از ممبران عاری از هرگونه ناخالصی باشد حتی مواد معدنی ، کلر و مواد مفید را از آب حذف می کند.

فیلتر ممبران بسیار حساس است و باید قبل از آن از فیلترهای پیش تصفیه استفاده شود تا باعث گرفتگی سریع و پارگی ممبران نشود.

وزن این فیلتر 1 کیلوگرم می باشد. و رنگ روی آن طلایی (گلد) است.

ابعاد : 20 * 3 * 3 سانتی متر

دارای 13 لایه غشای کامپوزیت است.

کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی CCRA به عنوان یک نمایندگی قابل اعتماد هم در مورد خریداری دستگاه تصفیه آب و قطعات و لوازم جانبی از جمله فیلتر ممبران و هم یادآوری خدمات پس از فروش آماده ی خدمت گذاری برای شما مشتریان گرامی است .

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

  • قیمت دستگاه تصفیه آب آکوا گلد language:fa

مطالب مرتبط