ساختار و عملکرد مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

ساختار و عملکرد مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

اگر در منزل از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس استفاده می کنید از شیر برداشتی که به همراه این دستگاه ها می آید جهت مصرف و برداشت آب تصفیه شده بهره می برید.

این شیر عموما بر روی سینک ظرفشویی نصب می شود و تنها قابلیت آن برای مصرف آب تصفیه شده و نرم است.

مغزی یکی از اجزاء اصلی شیر برداشت می باشد و مشکلات رایج در شیر برداشت از قبیل چکه کردن به دلیل خرابی مغزی است.

مغزی قطعه ای فلزی می باشد که درون آن از صفحات سرامیکی استفاده شده است.

این سرامیک ها به صورت موازی بر روی یکدیگر قرار گرفته اند و بین آنها حفره ای وجود دارد که نسبت به صفحات سرامیکی کمی فاصله دارد.

بر روی سرامیک بالایی مغزی، رزوه و فلکه قرار گرفته است، با چرخش فلکه شیر صفحات سرامیکی حرکت می کنند و بر روی یکدیگر قرار می گیرند.

با این چرخش، مسیر جریان آب باز می شود و آب تصفیه شده از شیر برداشت خارج می شود.

موارد فوق ساختار داخلی مغزی را شامل می شود، در صورت اختلاف سایز بین بخش داخلی و ضخامت قطعات به کار برده شده، مغزی ها به دو دسته مغزی ریز یا درشت تقسیم می شوند.

خارج از شیر برداشت نیز قطعات مختلفی وجود دارد که سبب تولید انواع متفاوتی از مغزی ها می شود.

طراحی بخشی که در قسمت پیچ بالای مغزی قرار می گیرد می تواند از نوع نازک یا ضخیم باشد، دسته اتصال شیر نیز می تواند از نوع کوتاه یا بلند باشد.

با اینکه این اختلافات در حد چند میلی متر و بسیار ناچیز هستند، اما باعث می شود تا هر مغزی متناسب با نوعی از شیرهای برداشت طراحی شود و نتوان هر مغزی را برای انواع مختلفی از شیرها استفاده کرد.

ساختار و عملکرد مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

ساختار و عملکرد مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط