فروش سوئیچ لوپرشر دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

فروش سوئیچ لوپرشر دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر برخی از قطعات به عنوان قطعات اصلی و ثابت در دستگاه به کار برده می شوند و نبود آنها سیستم تصفیه آب را با اختلال جدی در فرآیند تولید آب تصفیه شده مواجه می کند.

سوئیچ قطع کن فشار پایین یا سوئیچ لوپرشر یکی از این قطعات است که با پمپ تصفیه آب در ارتباط است و به عنوان محافظ پمپ در دستگاه عمل می کند.

این قطعه وظیفه دارد مواقعی که فشار آب ورودی به دستگاه بیش از حد پایین می آید و یا به طور کامل آب قطع می شود، پمپ تصفیه را خاموش کند و از کارکرد بیهوده پمپ جلوگیری کند.

سوئیچ لوپرشر به همراه تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر می آید و کیفیت بسیار بالایی نیز دارد، با اینکه این قطعه نسبت به سایر قطعات دستگاه کمتر دچار استهلاک می شود، اما اگر آسیب ببیند راندمان دستگاه به هم می خورد و باید به سرعت تعویض شود.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا به عنوان یکی از نمایندگی های محصولات سافت واتر تایوانی در ایران کلیه خدمات پس از فروش و فروش تک تک قطعات دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت وارد را به مشتریان ارائه می دهد.

این شرکت کلیه لوازم جانبی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس را با کیفیت بالا و ضمانت نامه اصل تایوان در اختیار مشتریان قرار می دهد تا مصرف کنندگان دستگاه های تصفیه آب خانگی بالاترین بهره برداری را از دستگاه تصفیه آب خانگی داشته باشند.

فروش سوئیچ لوپرشر دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

فروش سوئیچ لوپرشر دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط