آداپتور تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل AD-2412

آداپتور تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل AD-2412

سافت واتر (soft water) یکی از به نام ترین و پر آوازه ترین کمپانی های تولید کننده دستگاه های تصفیه آب و سایر قطعات و تجهیزات به کار برده شده در آن ها است.

این کمپانی تایوانی سال های طولانی در این عرصه فعالیت داشته است و محصولات آن از شهرت و اعتبار جهانی برخوردار می باشند.

این کمپانی اغلب تجهیزات به کار برده شده در سیستم های اسمز معکوس چون آداپتور، پمپ، فیلترها و غیره را تولید و عرضه نموده است.

آداپتور یا ترانس قطعه ای می باشد که مورد نیاز تمامی سیستم های اسمز معکوس است.

آداپتور وظیفه دارد تا جریان برق شهری را به برق مورد نیاز پمپ سیستم تبدیل کند. پمپ های تصفیه آب خانگی با برق 24 ولت و پمپ های تصفیه آب نیمه صنعتی با ولتاژهای 32 و 36 ولت کار می کنند.

آداپتور تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل AD-2412 یکی از با کیفیت ترین آداپتورهایی است که در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

این آداپتور قادر است جریان برق شهری را به برق 24 ولت تبدیل کند. جریان برق ایجاد شده توسط این آداپتور یکنواخت است و هیچ گونه نوسانی ندارد. از این رو پمپ آسیب نمی بیند و با قدرت بیشتری کار می کند.

آداپتور تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل AD-2412 قطعه ای کوچک و به رنگ مشکی است. این آداپتور دارای سوکت جهت اتصال سیم برق می باشد و مجهز به سیم های خروجی با عایق بندی بسیار قابل اطمینان به رنگ قرمز است.

سلامت آداپتور در عملکرد سیستم اسمز معکوس نقش تعیین کننده ای دارد. به همین دلیل بهتر است نوع با کیفیت آن مورد استفاده قرار بگیرد و برای اطمینان از سلامت و عملکرد صحیح آن هر چند وقت یک بار اقدام به تست آن نمایید.

آداپتور تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل AD-2412

آداپتور تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل AD-2412

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط