آشنایی با براکت یا شاسی تصفیه آب سافت واتر

آشنایی با براکت یا شاسی تصفیه آب سافت واتر

یکی از مهم ترین اجزای دستگاه تصفیه آب خانگی براکت یا شاسی است. براکت پایه ای است که تمام قطعات دستگاه تصفیه به جزمخزن و شیر برداشت روی آن قرار می گیرند.

این پایه درفرآیند دستگاه تصفیه آب نقشی ندارد و فقط برای قرار گیری قطعات به طور منظم درکنار هم وجلوگیری از اسیب دیدن قطعات استفاده می شود و تا وزن 15 کیلو را می تواند تحمل کند.

شاسی ها انواع مختلفی دارند. از نظر جنس دو نوع شاسی داریم : فلزی و پلاستیکی.

پایه های فلزی سافت واتر مقاومت و دوام بیشتری دارند اما با این حال احتمال زنگ زدگی وجود دارد به خصوص در مناطق مرطوب ,پس در مناطق شمال و جنوب کشور که رطوبت هوا زیاد و حالت شرجی دارد باید از پایه براکت پلاستیکی استفاده شود زیرا جنس فلزی زودتر زنگ می زند و پوسیده می شود.

از نظر شکل ظاهری دو نوع هستند: گیج دار و بدون گیج

پایه های دستگاه تصفیه آب سافت واتر می تواند از نوع گیج دار باشد. یعنی محل قرار گیری فشارسنج روی آن داشته باشد.

شاسی ها ممکن است دیواری و یا قابل جابجایی باشند. که نوع ایستاده بهتر است. زیرا هم قابل حمل است وهم جابه جایی آن باعث می شود تعویض فیلترها آسان باشد وهمچنین شاسی ایستاده مانع از صدمه دیدن هوزینگ ها می شود,اما شاسی دیواری روی دیوار نصب شده و ثابت می ماند که قابل جابه جایی نیست.

اگر شاسی بعدا دچار زنگ زدگی یا شکستگی شود باید عوض شود وبرای تعویض آن باید تمام قطعات را جدا کنیم و دوباره روی شاسی جدید نصب کنیم.

آشنایی با براکت یا شاسی تصفیه آب سافت واتر

آشنایی با براکت یا شاسی تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط