آشنایی با دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

آشنایی با دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

برای اطمینان داشتن از آبی که از آن در مصارف مختلف استفاده می کنیم استفاده از دستگاه های تصفیه آب پیشنهاد می شود . سالم بودن آب یکی از دغدغه های مهمی است که ممکن است ذهن شما را نیز درگیر کرده باشد .

به دلیل این که آب یکی از نیازهای اساسی در زندگی است و علاوه بر آن در مشاغل مختلف بسیار پر کاربرد است ، سالم بودن آن موضوعی حائز اهمیت است .

دستگاه های تصفیه آب دستگاه هایی هستند که در سه بخش صنعتی ، نیمه صنعتی و خانگی تولید می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند .

برند ها و کمپانی های گوناگونی نیز وجود دارند که به ساخت این دستگاه ها می پردازند و محصولات خود را به بازار ارائه می دهند . یکی از این برند ها ، برند سافت واتر است که برندی معتبر است ومحصولاتش توسط سازمان های مختلف از جمله NSF ، FDA ، WQA و دیگر سازمان ها تایید شده است .

این سازمان ها و موسسات وظیفه کنترل کیفیت و بررسی و آزمایش محصولات مختلف که در رابطه با سلامت انسان ها می باشند ، را دارند . محصولات برند سافت واتر توسط این سازمان ها بررسی و آزمایش شده اند و مهر استاندارد و تایید را دریافت کرده اند .

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر دارای شش عدد فیلتر است که این فیلترها به از بین بردن مواد مضر موجود در آب می پردازند و آب با عبور کردن از این فیلترها آلاینده های خود را از دست می دهد .

در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر علاوه بر این که مواد آلی و یون های خطرناک موجود در آب از آن حذف می شوند ، املاح و یون هایی به آب اضافه می شوند که این املاح و یون ها مواد معدنی مفید هستند که با افزوده شدن به آب خاصیت آن را بیشتر می کنند و برای سلامت بدن ما بسیار مفید خواهند بود .

فیلترهای این دستگاه عبارتند از : فیلتر الیافی ، فیلتر کربن اکتیو ، فیلتر کربن بلاک ، فیلتر ممبران ، فیلتر پست کربن و فیلتر مینرال می باشند .

هر کدام از فیلترهای دستگاه تصفیه آب پس ازگذشت مدت زمان مشخصی بعد از نصب باید تعویض شوند و فیلترهای جدید روی دستگاه نصب شوند زیرا با گذشت زمان از کارایی فیلتر و عملکرد آن کاسته می شود و به این علت فیلترها آب را به درستی تصفیه نخواهند کرد و کیفیت آب خروجی کاهش می یابد .

آشنایی با دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

آشنایی با دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط