آچار هوزینگ تصفیه آب

آچار هوزینگ تصفیه آب

جهت باز و بسته کردن محفظه فیلترها یا هوزینگ در دستگاه تصفیه آب از آچار هوزینگ استفاده می شود. پس از مدتی که دستگاه عمل تصفیه آب را انجام دهد محفظه ها دچار گرفتگی شده و در جای خود سفت می شود از این جهت وجود آچار هوزینگ جهت باز و بسته نمودن این محفظه ها بسیار لازم است. یکی از نکات مهم استفاده از آچارهای هوزینگ این است که بدون هیچ گونه آسیب و صدمه ای می توان به اندازه لازم هوزینگ ها را محکم نمود.

با توجه به اینکه هوزینگ ها در ابعاد و اندازه های گوناگونی برای فیلترهای مختلف ساخته می شوند پس آچارها نیز باید به گونه های مختلفی ساخته شوند تا بتوانند در شرایط های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

آچار هوزینگ خانگی :

از آچار هوزینگ خانگی جهت باز و بسته کردن محفظه فیلترهای خانگی استفاده می کنند. معمولا فیلترهای پیش تصفیه از جمله فیلتر الیافی، کربن پودری و کربن فعال در این محفظه ها قرار می گیرد.

آچار محفظه ممبران :

فیلتر ممبران اصلی ترین فیلتر در تصفیه آب به روش اسمز معکوس می باشد و از آچار محفظه ممبران جهت باز و بسته نمودن درب محفظه فیلتر ممبران استفاده می کنند.

آچار محفظه جامبو :

فیلترهای پیش تصفیه از نوع جامبو در هوزینگ های بزرگتر نیز قرار می گیرند. آچار محفظه جامبو جهت باز و بسته نمودن هوزینگ هایی با قطر 4 اینچ به کار می رود.

آچار محفظه اسلیم :

آچار مخصوص محفظه اسلیم جهت باز و بسته نمودن هوزینگ های نیمه صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

کیفیت آچار هوزینگ بسیار مهم است زیرا آچار هوزینگ خوب، آچاری می باشد که به آسانی خم نشود و همچنین نباید بسیار خشک باشد که به وسیله هر فشاری شکسته شود.

بعضی از آچارهای هوزینگ به گونه ای ساخته می شوند که علاوه بر باز کردن چند نوع محفظه فیلتر، می توانند کارهای دیگری را نیز انجام دهند.

آچار هوزینگ تصفیه آب

آچار هوزینگ تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط