اتصال زانویی پمپ مهره ای در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

اتصال زانویی پمپ مهره ای در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

زانویی یکی از انواع مختلف اتصالات است که از نظر ساختاری به دو نوع 45 و 90 درجه تقسیم می شوند. در سیستم های تصفیه آب خانگی برای وصل نمودن دو قطعه و یا شیلنگ که در زوایای مختلفی نسبت به یکدیگر قرار دارند از زانویی استفاده می کنند.

زانویی پمپ مهره ای خانگی از جمله اتصالاتی است که در سیستم های تصفیه آب خانگی استفاده می کنند. این اتصال بر روی دستگاه تصفیه آب سافت واتر و تمامی سیستم های تصفیه آب خانگی قابلیت استفاده دارد. نوع این اتصال از جهت قرار گرفتن شیلنگ در آن مهره ای می باشد. با اینکه باز و بسته کردن اتصالات مهره ای کمی زمان بر است اما در این نوع از اتصالات نشتی آب احتمال خیلی کمی دارد و می تواند شیلنگ را بسیار محکم درون خود نگه دارد. از این رو از نظر جلوگیری از نشتی آب بسیار قابل اطمینان می باشند.

اتصالات مورد استفاده در سیستم های تصفیه آب خانگی معمولا دارای اندازه 1.4 اینچ می باشند. زانویی پمپ خانگی نیز دارای دو خروجی مختلف بوده که اندازه هر کدام از آن ها 1.4 اینچ است.

اولین خروجی رزوه دار با اندازه 1.4 اینچ برای اتصال به پمپ سیستم تصفیه آب استفاده می شود.

از دومین خروجی نیز که به صورت مهره ای می باشد و دارای اتصال 1.4 اینچی است برای اتصال شیلنگ و یا هر نوع رابطی با اندازه 1.4 اینچ استفاده می کنند.

در سیستم های تصفیه آب خانگی از زانویی پمپ برای گرفتن خروجی 90 درجه از پمپ استفاده می کنند و شیلنگ تصفیه آب خانگی نیز مستقیما به این زانویی وصل می شود.

مشخصات فنی :

  • نوع اتصال : مهره ای
  • رده بندی : زانویی
  • جنس : پلاستیک پلی پروپیلن
  • اندازه خروجی ها : 1.4 اینچ
  • محل استفاده : پمپ سیستم تصفیه آب سافت واتر

اتصال زانویی پمپ مهره ای در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

اتصال زانویی پمپ مهره ای در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط