اتصال مغزی هوزینگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

اتصال مغزی هوزینگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

سه فیلتر پیش تصفیه الیافی، کربن فعال گرانول و کربن بلاک در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر به صورت هوزینگی یا کارتریجی طراحی می شوند.

وجود شیلنگ تصفیه آب به همراه اتصالات سبب ایجاد ارتباط بین سه هوزینگ فیلتر می شود و آب از فیلتر اول تا فیلتر سوم در جریان است و تصفیه می شود.

مغزی هوزینگ تصفیه نوعی اتصال است که برای وصل کردن دو هوزینگ به کار برده می شود، البته با توجه به اینکه شیلنگ تصفیه برای وصل کردن دو هوزینگ راهی آسان تر و پر سرعت تر است.

کاربرد بیشتری نیز دارد. نکته مثبت استفاده از اتصال مغزی هوزینگ این است که از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد.

از مزیت های استفاده از اتصال مغزی این است که باعث می شود تا فضای ایجاد شده بین دو هوزینگ کمتر باشد، در نتیجه عرض دستگاه با قرارگیری بدون فاصله هوزینگ ها کمتر خواهد شد.

از کاربردهای دیگر اتصال مغزی هوزینگ این است که می توان آن را برای وصل کردن هر دو قطعه یا فیلتری که دارای رزوه 1.4 اینچی است، استفاده کرد.

همان گونه که گفته شد مغزی هوزینگ نوعی اتصال است، این قطعه در دسته رابط ها قرار می گیرد و دارای دو خروجی می باشد.

هر دو خروجی این قطعه در دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای قطر 1.4 اینچی است.

اتصال مغزی هوزینگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر از جنس پلاستیک پلی پروپیلن ساخته می شود و در برابر دما و فشار آب آستانه تحمل بالایی دارد، دقت داشته باشید.

در خرید اتصال، نوع ماده اولیه ساخت آن بسیار مهم است، زیرا به دلیل تماس دائمی که با آب دارد در صوت عدم کیفیت می تواند منجر به آلوده شدن آب نیز شود.

اتصال مغزی هوزینگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

اتصال مغزی هوزینگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط