استاندارد water quality Association

استاندارد water quality Association

استاندارد water quality Association که به اختصار به آن WQA نیز می گویند به معنای انجمن کیفیت آب است. این انجمن در سال 1947 از ادغام دو اتحادیه بنا نهاده شده است. این دو اتحادیه، سازمان بین المللی کیفیت آب و اتحادیه تصفیه آب می باشند. اتحادیه سازمان بین المللی آب نمایندگی از فروشندگان تصفیه آب را داشته است و اتحادیه تصفیه آب نیز به نمایندگی از تولید کنندگان تصفیه آب باعث تشکیل سازمان WQA شده اند.

صنایع تصفیه آب و دستگاه ها و قطعات مربوط به آن دارای پیچیدگی می باشد و برای تشخیص کیفیت و کارایی باید از جوانب مختلفی آنها را سنجید. سازمان WQA در اولین مرحله تجهیزات مربوط به دستگاه تصفیه آب و سیستم تصفیه را بررسی می کند. به نوعی استاندارد WQA آخرین و تکمیل کننده ترین سازمان در جهت بررسی دستگاه و کیفیت آن است. در حال حاضر بیش از 3000 شرکت تولید کننده، تامین کننده و توزیع کننده دستگاه های تصفیه آب عضو سازمان WQA می باشند.

اگر محصولی توسط اتحادیه WQA تایید شود به مصرف کنندگان این اطمینان را می دهد که محصول خریداری شده پس از تست ها و آزمایش های بسیار دقیق و متفاوتی ارزیابی شده و سپس مورد تایید قرار گرفته است. نشان WQA به نوعی کیفیت و کارایی بالای محصولات تصفیه آب را تضمین می کند.

بنابراین اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب را دارید بهتر است یکی از مهم ترین فاکتورها را جهت خرید دستگاه تصفیه مبنی بر وجود آرم استاندارد WQA قرار دهید. دقت داشته باشید که با توجه به بازار رقابتی در فروش دستگاه های تصفیه آب در ایران ممکن است بسیاری از سودجویان آرم تقلبی WQA را بر روی محصولات خود قرار دهند و این باعث گمراهی و اشتباه در خریداری محصول مورد نظر می شود.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر (soft water) یکی از شرکت هایی است که به کیفیت و کارایی دستگاه خود اهمیت می دهد و توانسته است استاندارد water quality Association را دریافت نماید.

استاندارد water quality Association

استاندارد water quality Association

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط