استاندارد Water Quality Association در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

استاندارد Water Quality Association در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

انجمن Water Quality Association یکی از انجمن هایی است که به کنترل کیفیت آب آشامیدنی می پردازد . این انجمن در راستای تعریف سازمان بهداشت جهانی که طی آن آب سالم آبی اعلام شده که هیچ گونه خطری برای مصرف کننده نداشته باشد ، در ایالات متحده آمریکا تاسیس شده است و نام اختصاری آن WQA می باشد .

در  انجمن WQA شرکت های مختلفی عضو هستند که این شرکت ها متعهدند به این که محصولاتی که در رابطه با آب و به طور کلی مواد غذایی است را مورد بررسی قرار دهند و آزمایش های لازمه روی محصولات انجام شود تا گواهی نامه و مهر تایید آن ها صادر شود .

شرکت های عضو انجمن WQA شرکت ها و برندهای تولید کننده ی دستگاه تصفیه آب هستند . این شرکت ها در واقع با توجه به استانداردهایی که یک محصول باید داشته باشد ، محصولات خود را تولید می کنند .

در صورتی که برندها و کمپانی های مختلف نکات مد نظر اتحادیه WQA  را رعایت کنند ، می توانند مهر طلایی تاییدیه را دریافت کنند و این مهر روی محصولات آن ها حک شود .

محصولاتی که شرکت ها و برندهای تصفیه آب و فاضلاب تولید می کنند باید استانداردهای مربوطه را توسط شرکت هایی همچون NSF ، SCC و   ANSIرا دریافت کنند ، در صورتی که این استانداردها کسب شد ، این محصولات می توانند استاندارد بین المللی WQA را نیز دریافت کنند .

محصولاتی که مهر تایید Water Quality  را دریافت کرده باشند می توانند اعتماد خریداران محصول را جلب کنند و فروش خوبی داشته باشند .

علاوه بر آن خریداران دستگاه های تصفیه آب می توانند با اطمینان بیشتری دستگاه مد نظر خود را خریداری کنند و در رابطه با کیفیت فعالیت و مواد به کار رفته در ساخت دستگاه و قطعات آن مطمئن باشند .

استاندارد Water Quality Association در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

استاندارد Water Quality Association در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • قیمت دستگاه تصفیه آب water quality language:fa

مطالب مرتبط