انواع بست نگهدارنده فیلتر دستگاه تصفیه آب سافت واتر

انواع بست نگهدارنده فیلتر دستگاه تصفیه آب سافت واتر

یکی از قطعات دستگاه تصفیه آب, بست های نگهدارنده هستند که جهت نگهداری, ثابت و محکم ماندن  و نظم دهی فیلتر ها درکنار هم استفاده می شود که روی شاسی نصب می شوند و در کارکرد دستگاه تصفیه آب تاثیری ندارند.

به این بست ها کلیپس فیلتر , عینکی یا گیره فیلتر نیز می گویند این بست ها از جنس پلی پرولین هستند که انواع گوناگونی دارند و نیاز به پیچ شدن برای ثابت نگه داشتن ندارند.

 انواع مختلف این بست ها عبارتند از: بست دو طرفه کوچک به بزرگ- بست دوطرفه کوچک به کوچک – بست یک طرفه – بست نگه دارنده فیلتر کوچک تکی .

 بست دو طرفه کوچک به بزرگ: این پایه از جنس پلاستیک پروپلین ساخته شده که به زودی دچار ترک یا شکستگی نمی شود و از کیفیت بالایی برخوردار است.

این پایه یک دهانه با قطر2 اینچ دارد که برای قرار گیری فیلتر های کوچک مثل قلیایی, مینرال و پست کربن ساخته شده است و دهانه دیگر آن برای قرارگیری فیلتر های بزرگتر مانند هوزینگ ممبران طراحی شده است این بست به گونه ای ساخته شده است که فیلتر بزرگ را به کوچک متصل می کند.

 بست دوطرفه کوچک به کوچک : این قطعه نیز از جنس پلاستیک و سایز آن کوچک است,که برای نگه داشتن فیلتر های کوچک بر روی براکت استفاده می شود و قطر دهانه آن 2 اینچ است.

بست یک طرفه: برای نگه داشتن هوزینگ ممبران روی براکت استفاده می شود و روی شاسی نصب می شود.

بست نگه دارنده فیلتر کوچک تکی: این بست معمولا برای ثابت نگه داشتن یک فیلتر خطی با قطر کم روی براکت استفاده می شود, قطر دهانه آن2 اینچ است و بیشترین کاربرد آن نصب فیلتر پست کربن به شاسی دستگاه تصفیه آب می باشد.

این بست ها با نگه داشتن محکم فیلتر ها از لرزش و تولید صدا جلوگیری می کند و با قرار گیری منظم بر روی براکت ظاهر آراسته تری به دستگاه می دهد.

انواع بست نگهدارنده فیلتر دستگاه تصفیه آب سافت واتر

انواع بست نگهدارنده فیلتر دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط