انواع بست نگه دارنده در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

انواع بست نگه دارنده در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

بست نگه دارنده از جمله اجزاء دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر (soft water) می باشد که بسیار کاربردی است. از بست نگه دارنده در جهت نگه داشتن و ثابت ماندن فیلترهای مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر استفاده می شود. این قطعه را با نام هایی نظیر پایه فیلتر، کلیپس فیلتر، عینکی و یا گیره نگه دارنده نیز نام می برند.

بست نگه دارنده عموما از جنس پلاستیک ارتجاعی پلی پروپیلن می باشد. بست نگه دارنده با توجه به کاربردهای مختلف انواع گوناگونی دارد.

  • بست نگه دارنده فیلتر تکی

بست نگه دارنده فیلتر تکی با ابعاد مختلفی ساخته می شود و جهت نگه داشتن یک فیلتر به کار می رود. این بست برای ثابت شدن نیاز به پیچ دارد.

  • پایه فیلتر کوچک به بزرگ

از این نوع بست برای نگه داشتن دو فیلتر با سایزهای مختلف استفاده می شود. به عنوان مثال از این نوع بست در جهت وصل کردن فیلتر مینرال به فیلتر ممبران استفاده می کنند. فیلتر ممبران در دهانه کوچک که قطر 2 اینچ دارد و فیلتر ممبران در دهانه بزرگ که 2.5 اینچ قطر دارد، استفاده می شود.

  • بست نگه دارنده فیلتر کوچک به کوچک

از این نوع بست در جهت نگه داشتن دو فیلتر کوچک کنار هم استفاده می شود. برای مثال فیلتر قلیایی و فیلتر مینرال می توانند توسط این نوع از بست در کنار همدیگر نصب شوند. برای ثابت کردن این بست به پیچ احتیاج است.

  • بست نگه دارنده بزرگ به بزرگ

از بست نگه دارنده بزرگ به بزرگ در جهت نگه داشتن دو فیلتر بزرگ استفاده می کنند. هر دو دهانه این نوع از بست دارای قطر 2.5 اینچی می باشند و با استفاده از پیچ می توانند به محکمی در کنار یکدیگر نصب شوند و مورد استفاده قرار بگیرند.

انواع بست نگه دارنده در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

انواع بست نگه دارنده در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط