انواع خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب سافت واتر

انواع خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا یکی از شرکت های معتبر و قدیمی با بیش از یک دهه تجربه در زمینه ارائه و فروش دستگاه های تصفیه آب و قطعات آن است .

این شرکت با داشتن کادری مجرب و با تجربه به ارائه خدمات مختلف از جمله نصب و راه اندازی دستگاه های تصفیه آب در انواع مختلف ، تعمیر و تعویض فیلترهای دستگاه های تصفیه آب و تهیه و توزیع این قطعات و دستگاه های خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی می پردازد .

دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای شش عدد فیلتر هستند که البته تعداد این فیلترها را می توان ارتقا بخشید و پس از مرحله ششم ، هشت عدد فیلتر دیگر روی آن نصب نمود .

همگی این فیلترها دارای عمری مشخص هستند و پس از مدتی هر کدام از آن ها باید تعویض شوند . شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با به کار گیری از افراد متخصص و فنی در این زمینه فیلترهای دستگاه تصفیه آب شما را پس از فرا رسیدن موعد تعویض آن ها در اسرع وقت در مکان مشخص شده توسط شما مشتری گرامی ، خدمات مربوطه را به انجام می رساند .

هر کدام از فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی باید در چه زمانی تعویض شوند ؟

 فیلتر اول دستگاه تصفیه آب که فیلتر الیافی آن است پس از گذشت 3 ماه باید تعویض شود . فیلتر دوم و سوم که کربن اکتیو و کربن بلاک است پس از گذشت 9 ماه باید تعویض شود .

فیلتر چهارم که اصلی ترین و مهم ترین فیلتر دستگاه تصفیه آب می باشد . این فیلتر پس از گذشت 12 الی 18 ماه باید تعویض شود . فیلتر پنجم و ششم که به ترتیب فیلترهای پست کربن و مینرال می باشند پس از گذشت 12 ماه باید تعویض آن ها صورت بگیرد .

البته که خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب فقط مختص به تعویض فیلترهای دستگاه  نیست بلکه در صورتی که هر مشکلی برای دستگاه تصفیه آب شما و فیلترهای آن پیش بیاید می توانید با تماس با شماره های مربوطه مشکل خود را پیگیری کنید .

انواع خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب سافت واتر

انواع خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • آب تصفیه کن خانگی language:fa
  • دستگاه تصفیه آب خانگی اولانسی مدل ro-a930 language:fa

مطالب مرتبط